Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mi a titka azoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a titka azoknak a csúnya sokszor a barátnőjüknél is alacsonyabb fiúknak, akiknek mindig van szép, vonzó, szexi barátnőjük, én hgy tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés

Csúnya, alacsony nagy orrú srác vagyok és engem mindig lekoptatnak a szép, de sokszor még a kevéssé szép lányok is, erre valamelyik nap is egy tök ronda, gnőm kinézetű, alacsony fickót láttam tőle egy fél fejjel magasabb, szexi, véékony lánnyal. Csak néztem, hogy ez mos tmi! :O

De nem ez az első, hogy a szépség és a szörnyeteg felállású párokat látok és ez is cak jobban idegesít meg egyben motivál, hogy talán mégsem kéne leadnom az igényeimet, ahogy eddig tettem, meg amgúy sem vagyok boldog olyan lánnyal, aki külsőre sem hoz lázba, talán, ha valami fura mód betudnék csajozni, ha tudnám hogy miként kell csinálnom a dolgokat, hogy lehessen nekem is vonzó, szép barátnőm, jobb és boldogabb életem lehetne, persze a jellem is fontos, nem csak a külső.


2013. márc. 27. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem nyafognak...
2013. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha a külsőd nem olyan jó, akkor csak a belsőddel tudsz imponálni. Extra kedvesség, udvariasság, nagyon jó humor és jó szöveg. Egy jó szöveggel bármelyik csajt le lehet venni a lábáról. Én is ez utóbbi miatt adtam esélyt olyan pasinak is, aki nem volt az esetem. De a szövegével levett egyszerűen a lábamról, nagyon szórkaoztató volt a társasága.
2013. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

1. Lehet,hogy belsőre jobbak.

2. Lehet,hogy térdig ér nekik.

3. Legközelebb nyugodtan kérdezd meg tőle,úgysem fogod valószínűleg az életben többet látni.

2013. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk, mert nem nyafognak? Szánalmas, amit itt le tudtok vágni néhányan. Mi lenne, ha sírás helyett cselekednétek? Igen, lesz visszautasítás, de előbb-utóbb megtaláljátok a hozzátok illő lányt.
2013. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

- Laci bácsi! Maga öreg is, csúnya is, alacsony is, mégis,

mi a titka, hogy odáig vannak magáért a nők?

- Nem tudom - mondta az öreg, majd megnyalta a szemöldökét.

2013. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg a lányok nem csak a külsőt nézik?Ez senkinek nem jut az eszébe?Mellesleg nyafogással nem növeled az esélyeidet.
2013. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

intelligencia, jó szöveg, humor, lehengerlő stílus + "tudom, hogy mit akarok és meg is szerzem" életfelfogás/kisugárzás

ja meg férfiasság

2013. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Pretty Ballerina ***** válasza:
96%
Mondd még egyszer, hogy csúnya! Mondd még egyszer, hogy csúnya, ha mered! I dare you! I double dare you motherfucker!
2013. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem úgy, hogy itt siránkozol. Legyél határozott, legyél vicces, és a nők majd bomlanak utánad. Fellépés és határozottság kérdése az egész.
2013. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani, de milyen egy idióta az olyan, aki mástól sajnálja a boldogságot, és magát sajnáltatja? ki az az eszement aki akarna veled járni? egyáltalán beszélni veled? gondolkozz nyomi
2013. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!