Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Megölelni egy lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megölelni egy lányt a szeretet miatt szoktatok, vagy olyat is megöleltek aki csak a szex miatt érdekel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van? Nem ölelgetek senkit. Max ha részeg a lány és épp hazafelé sétálunk. Minek ölelgetném?
2013. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez mindig utóbb derül ki.Hogy érdekből volt-e, avagy érzésből.
2013. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ölelgetni csak a szeretet jeleként.Legalábbis én...
2013. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a szeretet miatt szoktam! :)
2013. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát mondjuk engem ölelt már át olyan, aki barátságból ölelt, na de nekem sok fiúbarátom volt mindig is. konkrétan azért ölelt, mert akkor tudtam meg, hogy meghalt egy általános iskolai osztálytársam, meg a húga, meg a gyereke...ő is ismerte őket.
2013. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös:Mind haldoklunk,csupán néhányan előbb halnak meg.(Buddha)
2013. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!