Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyunk mi, emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyunk mi, emberek ilyen felszínesek, válogatósak a külső alapján? Miért alakította ezt a természet így? Miért nem tudunk vonzódni testileg is ahhoz, akit jellemre megkedvelünk?

Figyelt kérdés

Szomorúan tapasztalom, hogy a számomra vonzó filigrán alkatú, bájos arcú lányok azok, akikben talána legnehezebb jellemre is rendeset találni, mert épp a külsejük miatt váltak olyan lánnyá, amilyenre nekem nincs szükségem. Akik jellemre is bejöttem, azok többnyire túlsúlyos, nagydarab, arcra sem vonzó lányok voltak, épp ezért nem volt még barátnőm sem. Egyszerűen lehetetlen vonzódnom egy lányhoz, ha testileg nem izgat fel, szexuálisan nem tudom kívánni. Emellett lehet akármilyen kedves, rendes, szimpatikus csak barátként tudom elképzelni. Egyszer megpróbáltam egy túlsúlyos lánnyal, de nem ment. Nem akartam becsapni, de fájt, hogy ennyire felszínes vagyok és, az is fáj, hogy engem is olyan lányok utasítanak el, akik nekem vonzóak testileg. Így lehetetlen párt találnom, de, ha olyannal jövök össze, akit kedvelek, de külsőre nem vonz, akkor becsapom magamat és a lányt is. Mégis mitévő legyen az ember? Ne legyen sosem boldog csak, mert nem tartozik a tipikus helyes pasik közé vagy másik oldalról megközelítva a szép lányok közé?

Manapság csak a jó külsejű, vonzó lányok és fiúk élhetnek igazán boldog párkapcsolati vagy szexuális életet, mert a nem vonzó kategóriába tartozó fiúk és lányok csak a maradékkal kénytelenek beérni, kényszerhelyzetben vannak: vagy összejönnek számukra testileg nem vonzó emberrel vagy maradnak egyedül és szenvednek szeretet és szex nélkül.



2012. aug. 25. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

azért ez merész kijelentés, szerintem nincs így.

A szépség meg megszokható, a szép nőket/pasikat is megcsalják, nem tudtad?

2012. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lúúúúúúúúúúzer!
2012. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem teljesen így van.Vannak szép nők is akiknek a tulajdonságaik is rendbe vannak.

Nem lehet azt mondani,hogy minden csúnya nő okés és minden szép nő rothad belül.

Lehet sok esetben így van,de ez azért durva kijelentés.

Biztosan találsz olyat aki külsőre és tulajdonságok alapján is szimpatikus lesz.

2012. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van igazság benne, de azért tényleg túlzás kijelenteni, h aki szép az hülye.
2012. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Manapság csak a jó külsejű, vonzó lányok és fiúk élhetnek igazán boldog párkapcsolati vagy szexuális életet..."

dehogyis :D figyelted már te a párokat az utcán??

2012. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A vonzó külső kiemelt jelentőségű a (szex-)partnerválasztásnál. Ez azonban nincs összefüggésben azzal, mennyire boldog a PÁR-kapcsolat.
2012. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne add fel, majdcsak eljön az a lány aki külsőre sé belsőre is tetszik :)
2012. aug. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!