Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még csak randizunk de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak randizunk de már féltékeny vagyok egy csajra. Megkérdezzem hogy ki az a lány?

Figyelt kérdés
Többször is randiztunk már, csók is volt. Mindig mondja hogy hiányzom neki meg oda van értem, de örül ha találkozunk stb. de van egy lány aki mindig írogat neki facen. Mindig! És most a lány egy szívet is kirakott neki. Megkérdezzem hogy ki ez? Tudom hogy a volt barátnője is mindig féltékeny volt rá, és már én is kezdem de idegesít ez a csaj.
2013. márc. 29. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a pasinak az a csaj kellett volna-és mint az elődöd, idő kérdése és te is ráfogsz jönni, hogy pótlék vagy neki. Mivel hires a női "megérzés"-ezért ezt már tudat alatt érzed is:)
2013. márc. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kérdezz rá egyenesen!!! Inkább most tisztázzátok mint hogy késöbb derüljön ki az igazság mikor mondjuk fülig bele leszel habarodva...
2013. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!