Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok nekem veletek megtörtén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem veletek megtörtént szép szerelmes történeteket írni?

Figyelt kérdés
pl. olyanokra gondolok, hogy minden veszettnek tűnt aztán, össze voltál törve, és akkor összejöttél azzal akit szeretsz ? ilyesmikre gondolok :)
2013. márc. 29. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
a kérdésre válaszolva: Nem.
2013. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okéé:D
2013. márc. 29. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
tudod, a gugli a barátod
2013. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy itt mennyi jófej ember van! :D
2013. márc. 29. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A páromat egy baráti összejövetelen, egy erdőben ismertem meg 5 éve április 7-én. Egyből kinézett magának, de abban a hitben élt, hogy az öcsém a barátom, így hozzám se szólt. Twistereztünk és hát igen pont mi maradtunk ketten a pályán, félreérthető pózokban.. :D Este nála folytatódott a parti, ahol már merészen szemezett és flörtölt velem. Majd a diszkóban kötött ki a társaság, ahol szó nélkül elrángattam táncolni. Nem engedtem neki se csókot, se semmit. Másnap megmondtam neki barátságnál többet nem akarok, mert az exem összetörte a szívem, csak rá tudok gondolni. Ezután mindennap beszéltünk msn-en, találkozgattunk, megtanított autót vezetni, elvitt kirándulni. Majd egyszer csak azt mondta ő ezt így nem bírja tovább megőrül értem, többet nem akar látni. Ekkor éreztem mennyire is fontos ő számomra, nagyon hiányzott. 1 hónapig nem láttam őt, míg egy szórakozóhelyen véletlenül június 21-én összefutottunk. Szerelmet vallott nekem, és akkor tudtam nekem nem kell más csak ő. Fél év múlva össze is költöztünk, nagyon szeretjük egymást azóta is. :)

27N

2013. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) szép
2013. márc. 29. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!