Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik nap még a hajam simogatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap még a hajam simogatja, elmegyünk sétálni és úgy tűnik, tetszem neki, másik nap meg lekoptat, hogy nem akar velem találkozni, majd máskor. Miért csinálja? L

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt a tagot:D
2013. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

jaj istenem, de tudom mit érzel :)

egyik nap az ölembe ül és szeret, következö nap meg elfelejt... örökre...

pasi vagyok és tudom hogy ez mocsok érzes, de ilyenkor csak annyit tehetsz te is mint én, hogy felemeled a fejedet és gyalogolsz tovább az útón... de tényleg nagyon fáj...


összesen talán azért teheti, mert ha igy lép le angolosan, azt hiszi, hogy egyikötöknek sem fáj annyira, mitnah kimondjáto kezt hogy "akkor kész, vége!"

2013. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meggondolta magát. Közben megismerkedett mással.
2013. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar töled semmi komolyat csak szorakozik . Hagyd ne foglalkozz vele majd ugy is fog még keresni.
2013. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy gerinctelen gyökér, vagy csak "titokzatos" akar lenni, és el akarja érni, hogy mindig rajta járjon az agyad.
2013. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

valakit megismert v már volt is valaki, de még nem volt biztos a dolog

ezt nem lehet tudni, de felejtős, ne is foglalkozzál vele N

2013. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Átérzem ezt...
2013. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!