Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csajozzak be kövéren? 15/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak be kövéren? 15/F

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 22:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Biztos nem a hasa miatt van vele az az "iszonyat szép" nő...
2013. márc. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Aladárkiss ***** válasza:
Sport, intenzív futás és kondi. Pont a legjobb korban vagy. Ha most elkezded építeni a tested 3 év múlva kidolgozott szép sportos testalkatod lehet. Akkor pedig nyerő vagy.
2013. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 aatyesz11 válasza:
Semmi gond. Csak ne add fel. Van egy haverom aki kövér és nem mindig sikerül neki, de legtöbbször olyan csajokat füz és nem sikertelenül akik nem olyan rosszak. Nem mondom hogy világ szépe, de voltak már szép csajai is. kicsit dobj a stileden. Ruha, akár füllbevalo, zselé stb, ja és a duma. A duma is sokat számit. Az a haverom kedves a csajokkal, de nem nyomul annyira, szeret viccelni is, de nem az a túl hülye. Szoval.... kövéren is sikerülhet, csak lehet hogy kissé tovább tart. Neadd fel
2013. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Lehet kicsit későn írok,de én is kövér vagyok csak én abban különbözöm tőled,hogy járok gyúrni hasra lábra és a karokra.Nem azt kell gondolni,hogy naponta minden órában ott ülök és gyúrok hogy lefogyjak egy kicsi hanem minden héten 2x (kedd/csütörtök) járunk oda 3-an.És most mondom neked hogy nem a kinézeted a fő lényeg.Hanem az ami benned van amit a csajok szeretnek (pl a humor).

Én mindig 1 fajta viccel tudom meg hogy a lány-t érdeklem e úgy vagy sem. Ezek a favicceim....ha ezen is nevetnek (volt rá nem 1-2 példa..) akkor mindig az lett belőle hogy megkérdeztem hogy nem e jönne el velem valaholva (akár mozi....amire futja a zsebpénzedből vagy ha dolgozol valahol akkor abból) ott mindig összejöttem vele és nem csak 1-2 napra/hétre/hónapra hanem 1 és fél évig voltunk együtt mikor kiköltöztek külföldre....sajnos....de aztán megint bevetettem ezt a trükköt és hatott.......szóval nem csak a kinézeted számít.(ahogy mondtam nekem is van hasam csak edzem egy kicsit hogy mégse lógjon mit a f***om).Mindent bele tesó ;) fog az menni... de nálad önbizalom hiány van ami nekem is volt anno :D

2015. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Előző vagyok!


Egy lány ne csak szexre keljen neked lécci :) Mert úgy nem lesz sok sikered :D

2015. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!