Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 14-17 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 14-17 év körüli csajt vajon kevésbé zavarna, hogy nem vagyok fiatal felnőtt srácként egy férfias nagy darab tag, hanem ilyne kisfiús típus vagyok inkább vagy miféle csajoknak jönne be a fajtám?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki Justin Biebert hallgat.
2013. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt tiszta ez a kisfiús alkat...tényleg.Ez elég sokrétű dolog lehet.Úgyhogy nem tudom.Viszont ha felnőtt vagy minek neked 14 éves gyerek?Újabb anomália...26L
2013. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szövegértés emberek, vajon kevésbé zavarná-e? Remélem így már érthető, de ha nem elmagyarázom. Az van, hogy az ilyen 18-20 év körüli lányok, ők engem kisfiúnak tartanak és esélyt sem adnak nekem, amint meglátják, hogy milyen kisfiús adottságaim vannak külsőre lekoptatnak, nekik már ilyen nagy darab, szőrös, nagy pocakú, férfiak kellenek, ami én sajnos sosem fogok lenni, pedig mindig is arra vágytam, de nálunk genetikai okai vannak a pici, kisfiús, fiatalos termetnek.
2013. márc. 30. 12:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Privátban küldhetnél képet ha gondolod:)
2013. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :)) és kb mennyinek nézel ki..

:D:D

2013. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
23 vagyok, de ilyen 15-17-nél többnek nem nagyon szoktak nézni az emberek. Olyanokat kell folyton hallanom, hogy te tényleg nem nézel ki annyinak, amennyi vagy, sokkal fiatalabbnak gondoltalak meg, hogy jó lesz majd neked 10 év múlva, hogy ilyen fiatalnak nézel ki. Én inkább hátrányként élem meg, főleg a csajozásban. Bár, ha magas és nagy darab lennék, akkor nem csak, hogy idősebbnek néznének, de szerintem jobban is vonzódnának hozzám a lányok, így meg sajnos csak olyan lányoknak jöttem be eddig, akikkel nem szabad foglalkoznom, szóval ilyen alig 13-14 éveseknek. Én meg nem akarok ezért bűnhődni. Annyira gáz, hogy csak nekik kellek. Olyan jó lenne egyszer találni egy felnőtt lányt, aki úgy találna vonzónak, ahogy vagyok, mint az a pár tini kiscsaj. De sajnos nincs szerencsém, kisfiú vagyok a szemükben a külsőm és csendes, visszahúzódó, jó fiús vonásaim miatt.
2013. márc. 30. 13:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából jobban örülnék egy minimum 18 éves barátnőnek, de a kérdésben is írtam, úgy sejtem, inkább csak ilyen tini kiscsajoknak jövök be, nem jó ez így.
2013. márc. 30. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Amiket leírsz, azok szerint akkor te már mentél oda csajokhoz, hablabla. Szóval akkor csak másképp ismerkedj, alap már megvan. Meg kezdj el edzeni. Úgyis jön a tavasz (bár igazából valószínűleg rögtön átugrik a nyárba). Lehet hogy genetika, de azért izmosodni tudsz valamit.


És tádám, egyébként meg hagyd már ezt a 14-17 éves dolgot főleg a 14 része 23 évesen. A 17 és -> az oké. Szóval ezt felejtsd el, itt is már annyiszor említed, hogy egy paranoiásabb emberke, simán pedofilnak de legalábbis betegnek nézne. Itt elkezded irkálni "áááh olyan gáz, én nem akarok ezért bűnhődni, miééért??! miért csak nekik jövők be. Hát de én nem tehetek róla, nem én akartam, ők akarták" na kb ezt venné le. Akkor már miért ne 13 éves? Most 1 év ide-oda pff, neki még még jobban bejönnek a kisfiúk.


És egyébként meg ez tényleg hülyeség, amit itt irkálsz. Hagyd már a francba ezt 23 évesen bakker. Mert akkor nem csak kinézetre de mentálisan is visszamehetsz akár 14-17 évesre. ÉS igen tényleg nem jó, ráhibáztál! Mellesleg, te láttál már 18 éves lányokat? Hát nem tudom egy részük lehet kopasz edzőteremben felnőtt emberekkel jár, de vannak azért ott bőven 50 kilós kis srácok is.


Végül egyik srác a munkahelyemen, kb lehet max 55-60? kiló. 24 éves. És van barátnője, ez így önmagában nem elég ehhez. És szerintem neked a viselkedéseddel van probléma, mert valószínűleg az is ugyan olyan kisfiús mint ahogy itt írsz, kis mimóza, aranyos, juuj de cuki:3... 23 évesen más kép kell hozzáállni. Mondom kezdj el edzeni.

2013. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyre többnek jön be :(
2013. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!