Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, ha egy fiú rajongókkal körülvett bombázó csajt nagyon megkedvelnétek, de ti olyan testben lennétek, ami nem férfias és nem elég magas, ráadásul arcra sem vagytok jobbak egy átlagos szintnél?

Figyelt kérdés
Most ismerkedem facebook-on egy nagyon szép csajjal, de ő még képet nem látott rólam, mivel szégyellem azt is, ahogy kinézek, így nincs is kint képem. Ami meglepő, hogy míg a legtöbb lány, de főleg a szép lányok bunkóznak meg vissza sem írnak, ha rájuk írok facebook-ról, addig ez a lány tök rendes meg egész jól eldumálgatok vele, kicsit fiús is jellemre, nem a hisztis plázacica típus, de külsőre nagyon is nőies, szexi. Van egy csomó fiú rajongója. Elgondolkoztam, hogy én a való életben miért nem tudok sosem ilyen lányt leszólítani, mert szoktam időnként leszólítgatni ismeretlen lányokat és a többség érthető módon nem díjazza, hogy egy csúnya fiú kezdeményez nála, mindenki magas, tökély pasit várna, de én ezt tudom is, viszont nem bírok úgy élni, hogy nem próbálkozom, mert szégyen vagy sem, de mélyen belül remélem, hogy talán egyetlen egy lányt mégis sikerül találnom, aki a külsőm ellenére is kíváncsi arra, aki vagyok ebben a testben és nem küldd el a leszólítás után azonnal melegebb éghajlatra. Tudom szánalmas vagyok, meg mit képzelek én magamról, amikor annyi menő, izmos, magas adonisz testű férfiállat rohangál az országban meg a világban, de nem bírok megnyugodni, amíg nem találom meg a párom, egy különlegs, aranyos, kedves lány személyében. Nekem nem fontos, hgoy tökély legyen külsőre, csak nekem tstszem a lány és jellemre nyűgözzön le inkább egy lány, mint külsőre, mert a külső kevés magában, de azért én sem tudok sajnos akármilyen külsejű lányhoz vonzódni, pedig volt idú, amikor szándékosan erőszakoltam ezt magamra, de csak rosszul sült el végül a dolog és rájöttem, hogy nekem is fontos a külső, de nem annyira, mint a legtöbb embernek, a mostani lánynál fele olyan szép lánnyal is beérném, de nem gondoltam volna, hogy épp egy ilyen bombázó csajnál érzem úgy, hogy megvan az összhang köztünk. Én úgy érzem kevés vagyok hozzá, de haverok lehetnénk felőlem, csak tartok tőle, hogy a külsőm miatt folyton frusztrálva lennék mellette. MIért néz ki lyen jól, bár csúnyább lenne, akkor el tudnám képzelni barátnőmnek is, de így nem szeretnék vele párkapcsolatot csak barátságot max. Kár, hogy ritka az olyan lány jellemre, akit én keresek.
2013. márc. 20. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők alapból el vannak szállva és a túlon túl tökéletest keresik külsőre belsőre is, szóval tégy le róla.
2013. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy két ilyen k.rva hosszú mondatot már haver..Tuti valami rekordot döntöttél így:DD


Amúgy nekem az jött le, hogy nincs képed facebookon, mert elvileg csúnya vagy. Érdekes módon te mégis egy "bombázó" csajra írkálsz nem pedig egy átlagosra vagy valami.

Nekem úgy jön le, hogy attól, hogy te csúnya vagy neked igenis bombázó kell. -Így nem egyszerű az élet:)


Amúgy még annyit, hogy ameddig te saját magad csúnyának látod, ne csodálkozz, hogy mások is ezt gondolják:)

2013. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Boccs nem olvasom végig egy férfi ömlengését a nem vagyok elég magas, izmos, és... ráadásul ronda sem vagy csak átlagos, hát atyám?!


Én a helyedben edzenék a testemre! Ja és nem agyalnék annyit hanem élném az életet, ismerkednék a jó lányokkal és tudnám, az önbizalomhiány és az erről való nyafogás nem szimpatikus. Minden szomorú-filozófus pasi x %-al jobb pasi lehetne ha nem nyafogna, agyalna és szomorkodna annyit!


L

2013. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Villantanám a lóvét :D
2013. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért ez nem ilyen egyszerű.

Ja, amúgy én mindenféle lányra rászoktam írni, külsőtől függetlenül, igazából gondolkoztam is azon, hogy ráírjak-e mert túl szép, de haverok folyton azzal cseszegetnek, hogy adjak esélyt a nagyon szép lányoknak is, ne szúrjak ki már velük, meg hogy köztük is vannak rendesek. Igazából én sem nagyon hittem ebben, de ő tényleg normálisnak tűnik, még, ha vonzódni nem is tudna hozzám, akkor is szimpatikus jellemre eddig.

Ez a kigyúrás dolog meg, megint miért olyan fontos, ezek szerint ti lányok a kigyúrt fiúkra buktok vagy mi?

Én amúgy jártam konditerembe, de nem használt és már sajnos nincs is pénzem rá, itthon szoktam fekvőtámaszozni meg súlyzózni, bár semmit sem ér, mert csak erőnlétre megy, rendes kajálás nélkül a lényeg, amitől a lányok nedvesednek, azaz a tömeg nem jön rám. :/

2013. márc. 20. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj ne mondd, csak nem edzel rendesen... barátom sem tömegnövelőzik, sőt nagyapáink se tették.... de a rendes férfimunka megteszi a magáét....
2013. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és nem a kigyúrtságról van szó, csak ezt sosem érti meg senki, hogy az erős, egészséges férfias test a lényeg, nem a kigyúrááás
2013. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!