Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van akkor, ha nem jövök be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha nem jövök be annak, aki tetszik?

Figyelt kérdés
nem szeretnék annyira megváltozni, mert azt hallottam, hogy ha meg kell változni valakiért, az nem jó neked

2013. márc. 30. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem jönnél be a kiszemeltednek?:D Aki mer, az nyer:D
2013. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az élet egy nagy rakás gőzölgő szar, csak az a kérdés, ki ül benne és ki ül rajta.
2013. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megkell probálnod elfogadni, Velem is ez van_ 3 éve ://


Semmiképpen ne változz, mert aki igazán szeret az elfogad, hiszen önmagadért szeret :)) !!


:D:D

2013. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor változz meg, amikor te akarsz, ha neked nem tetszik valami.


Mi van akkor? Tovább kell lépni.

2013. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szopacs!
2013. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg másokkal ismerkedni. Tudom, hogy most csak rá tudsz gondolni, de velem is ez volt, és aztán egy helyes srác megnevettetett, jóban lettünk meg minden, és a régebbi srác miatt nem bánkódom már.:)
2013. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Változni nem gáz, a lényeg hogy olyan irányba, hogy neked is tetsszen. Ha úgy ébredsz, hogy büszke vagy magadra akkor az egy jó dolog. Lehet neked annnyira nem fog tetszeni a cipő amit hordanod kell, de ha emiatt fogsz tudni csajozni akkor megéri! :)
2013. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát ez volt velem is, aztán jött egy srác, akit így elviseltem, de már az elején tudtam hogy szerelem sose lesz.

ő nagyon akarta, belementem, aztán békésen elpunnyadok a kapcsolatban.

rosszat senkivel nem tettem, én se álmodozok, meg üldözöm azt akinek nem tetszek, ez a csávó szeret és boldog (mondtam neki hogy leléphet ha talál jobbat, eddig nem talált) én is elvagyok, bár nem szerelmesen, de mindig leköt valaki, egy élvezhető szex is van

2013. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key ***** válasza:

nem akarok sablont mondani úgyhogy itt van helyette az igazság: ha ronda vagy, más olyannak se fogsz tetszeni valószínűleg aki szerinted szép. vagy legalábbis nem sok az esélye. ilyen esetre plasztikát, meg stílusváltást ill fogyókúrát tudok ajánlani.


ha lelkileg nem jösz be neki, azt meg nem bejövésnek hívják hanem szimpátiának szal gondolom nem erről van szó.

2013. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi az üziket!

aki azt irta, hogy "szopacs": ne szemétkedjen!!!!!!!!!!!!!!

2013. márc. 30. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!