Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van két fiú aki tetszik. Kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két fiú aki tetszik. Kit válasszak? És honnan tudhatom hogy melyiküknek jövök be?

Figyelt kérdés

Fontos leszögezni nem vagyok szerelmes!!!!

Van két fiú az egyik az osztálytársam. Nagyon tetszik de még csak pár hónapja ismerem és nem is közelebbről. Kedves meg jó fej fiú és nagyon helyes, de keveset beszélünk élőben és facebookon is. Szívesen megismerkednék vele és szeretném ha összejönne valami, de nem tudom, hogy lenne e nála esélyem, az egyik barátnőm tudom hogy bejön neki vizsont a lány már mondta neki, hogy semmi esélye nála. Hogy hódítsam meg ezt a fiút?---

A másik fiút 9éves korom óra ismerem és nagyon jóban vagyunk bár ő nem itt lakik ezért csak ritkán tudunk találkozni és az utóbbi időben nem is találkoztunk, tetszik nekem és tudom, hogy neki is tetszem, nem tudom megéri e felrúgni a barátságunkat azzal, hogy összejövünk, eddig sem működtek jól a távkapcsolataim, féltékeny vagyok az ilyesmihez főleg, hogy ő is nagyon jó képű. Véleményt kérek. Egy tanácstalan lány. 15/L [kort és nemet is írjatok léci.]


2011. dec. 28. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:

sztem inkább tanulj


ráérsz pasizni

2011. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagynod kellene az egészet, főleg ha nem vagy szerelmes. Majd jön valaki más...
2011. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért mondom hogy nem vagyok szerelemes. mert mindenki elkezdene oltogatni hogy milyen egy csicska k*rva vagyok egyszerre 2 fiúba van belezúgva.:(
2011. dec. 28. 19:53
 4/10 Inkog Nito ***** válasza:
100%
Én speciel nem kurv*ztalak le volna...Az új srácot ajánlom.Nekem pld nagyon szar ha nincs velem az akit szeretek ezért távkapcsolatot nem akarok sohasem.
2011. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen én is inkább rá gondoltam, de nem tudom, hogy tetszem e neki. és a másikat sem szeretném megbántani.:(
2011. dec. 28. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha mindkettő tetszik, akkor egyikkel sem. Jön majd olyan, aki mellett nem látsz meg mást.


23F

2011. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát nem tudom:(

de most attól még nagyon szar.

2011. dec. 28. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem a régit hagyd, fiatal vagy a távkapcsolthoz.

a másodikat zért hagynám, mert nálam aranyszabály, hogy nem fűzök olyan csajt, akivel a mindennapi találkozás elkerülhetetlen. ilyenek:

-ha sportolsz, akkor az ottani csajok

-osztálytársak

-később munkatársak.


szerintem egyik se kell neked igazán, maga a tudat kell, hogy van pasid. ne hülyítsd egyiket se.

2011. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:/:)
2012. jan. 1. 16:50
 10/10 anonim válasza:
Ne tudatosan válassz... Majd megérzed,melyik srác a fontosabb. Csak azért, mert a többiek pasiznak, neked még nem kell rögtön találni valakit. Egy kis türelem pedig csodákra képes.
2012. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!