Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randiba mi fér bele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randiba mi fér bele? A lány nagyon okos, nem hinném, hogy egyből a nyakamba ugrana. Kézen fogva sétálás, ölelés, csók? és milyen helyzetbe lehet csinálni ezeket? Mégse foghatom meg csak úgy a kezét, vagy puszilhatom meg.16/f

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Első randin max a végén csók ha nagyon jól sikerült, meg ölelés és annyi.

Kézfogás majd akkor ha összejöttetek.

20f

2009. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kézfogás többet jelent, mint a csók?
2009. szept. 19. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne foghatnád. Ki tart vissza. Az intelligencia nem zárja ki a szexuális vonzalmat. Tök mindegy ilyen szempontból, hogy okos-e.
2009. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, mit tervezel első randira, de ha jól sikerül, akkor hívd el sétálni, tereld a szót arra, hogy jól érezted magad vele, szívesen találkoznál még vele, és miközben sétáltok, lóbálod a kezed, véletlen érjen össze az övével, és szerintem nyugodtan megfoghatod. a randi végén mg mond, h remélem ő is olyan jól érezte magát, mint te és nézz a szemébe a búcsúzásnál, sztem le fogod tudni szűrni, hogy mit enged, mit nem. szerintem inkább csak puszi adj egyelőre, de úgyis látni fogod, hogy 'hajol':) csók vagy puszi módjára. meg mondjuk attól is függ, hogy hány éves a lány, mióta ismered, csókolózott-e már stb.
2009. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell erőltetni először semmit. Volt egy csaj akivel kb. a 3-ik randin jutottunk el a csókig. Csak ha nagyon jól érzitek magatokat együtt, és feloldódtatok akkor lehet szó csókról, ilyesmiről.
2009. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!