Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még normális lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális lányok vagy már az összes pózer?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 19:45
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
pocok ez így van sajnos.
2013. márc. 30. 20:17
 22/30 anonim ***** válasza:

Kérdező a válasz a kérdésedre egyszerű.


Ahelyett hogy azon gyanakodnál vajon minden lány egy pózer. Inkább tanulj, keress pénzt, és sportolj. Persze nem mindenkit érdekel a sport, és nem minden lány pénzéhes urva.


De ha van pénzed, könnyebb imponálni egy lánynak. És az viszont igaz, hogy így 1-2 lányt lazán felszedsz, akik olyan egyszerűek hogy leszopnak mert elviszed egy menőbb autóval valahova. Ja igen, szóval szerez jogsit is.

2013. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
22-es én nem pénzéhes k*rvákat keresek, hanem egy komoly kapcsolat kialakítására alkalmas csajszit, de azért köszönöm a te válaszodat is!
2013. márc. 30. 21:09
 24/30 anonim ***** válasza:

Vannak normális lányok is, és az is durva kijelentés, hogy ne járnának el otthonról. Mondjuk igaz, hogy az ilyen lányokat nem hétvégén a discoban fogod megtalálni, hanem egy fokkal kulturáltabb helyen pl. beülős beszélgetős klubokban, de a lényeg, hogy bizony vannak még ilyen lányok, csak nyitott szemmel kell járni. :)

Ja, és nyilván el kell dönteni, hogy mi a fontosabb adott esetben, hogy egy bombanő legyen vagy hogy komoly, mély, tartalmas kapcsolatod legyen, mert sokszor egy-egy "átlagosabb" kinézetű lány sokkal értelmesebb, mint egy bombanő.

2013. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok se csúnya,se szuper modell..

Sose vett észre egy srác sem,csak amikor kicsit csinosabban öltöztem kivágott felső,magassarkú,bár ilyenkor is csak fütyürészést kaptam..nem járok bulizni csak időnként házi buliba..nem cigizek..szóval én elmondhatom,hogy elég normális vagyok..bár a kutyákat nagyon szeretem és sokan pl ez sem szeretik,hogy vki kötődik az állatokhoz..de sajnálom én senki kedvéért nem fogok megváltozni..szeressenek olyannak amilyen vagyok..

remélem egyszer találok vkit aki hasonló mint én :)

amúgy én is utálom magam fotózni :D


én még azt javaslom,hogy az egyedül kutyát sétáltató lányokhoz oda mehetsz,csak érdeklődni a kutya iránt aztán szépen beszélgetésbe elegyni,a legtöbb fiatal kutyatartó lány szerintem normális :)


persze itt sem a magassarkúba tippegő lányokra gondolok akik pink ruciba öltöztett csivavákat sétáltatnak :D


a kiülős helyek,bárokban is probálkozhatsz..

csak ne Disco-ban!


20/L

2013. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Igen azért is írtam oda csak mellékesen. De igaz hogy nem ennek kéne a célnak lennie. Ettől függetlenül.


Mit tudsz csinálni. Tanulj, stb. adj magadra, próbálj egy normális életet élni. Valaki majd biztos értékelni fogja.,

2013. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
25-ös de kár, hogy nem akadtam még egyetlen hozzád hasonló lányra sem.:(
2013. márc. 30. 21:40
 28/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk azokat amiket leírtál nincs senki homlokára sem ráírva az pedig, hogy kutyát sétáltató lányokat leszólítsak, hát.. nincs hozzá bátorságom.:(
2013. márc. 30. 21:41
 29/30 anonim ***** válasza:

Az ilyen bárokban, pénteken próbáltam. hát hogy mondjam, a jó nők ilyen semmirekellő emosokkal voltak, azt hittem agyf*szt kapok. De am sztem léteznek még normális lányok, csak ritka mint a fehér holló.

17f

2013. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

az csak meg mered kérdezni milyen fajta,mennyi idős, sokat szoktál vele foglalkozni,tetszik a kutyád stb :)


25-ös voltam:)

2013. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!