Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen nem találok normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem találok normális lányt. Aki kedves, okos, és szép, persze nekem nagyon sok lány szép. Nem jár állandóan bulizni, nem cigizik. és na. NORMÁLIS. Léteznek még ilyen lányok egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
77%

itt vagyok :))

de nem vagyok túl okos xD

2010. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%

hidd el, vannak ilyenek. én spec. szépnek tartom magam, a környezetem is ezt a visszajelzést adja.

okosság. az többfelöl is megközelíthető. pl. valaki a szülei szerint okos, mert 5ös tanuló. hát sztem nem ettől okos vki. hanem mindenhez hozzá tud szólni, stb... én nem cigizek, nem iszok, buli az ünnepekkor és nyáron kertiparti... nem disco, meg hasonlók...

2010. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:

persze, hogy léteznek ... pl. én:P

én viszont abban kételkedek, hogy pasiból létezik-e ilyen... :/

2010. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%
énis ilyen vagyok csak az okosság az ami baj lehet :D
2010. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
pasiból nincs ilyen :/
2010. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok leszámítva az okosat.. ^^"
2010. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

Az okost én nem úgy értettem, hogy 5ös tanuló:) Értitek... csak... okos:) magyarul lehet vele beszélgetni értelmes dolgokról is...

És hogy pasiból nincs ilyen...pff... hát ezzel vitatkoznék...

Én alig találok ilyen lányt... lehet hogy pont azért, mert nem járkálok állandóan bulizni... néha muszáj, de inkább csak a barátok miatt, amúgy nem nagyon vonz...

Esetleg kort írnátok lányok, mert az azért némi támpontot adna:)

21/F

2010. jan. 13. 17:16
 8/66 anonim ***** válasza:

Na én nem vagyok sztem 1 szépség, bár azt mondják... -.-'

Okos az vagyok vmennyire, alapműveltség megvan. :D Cigizni cigizek, már vagy 2és fél éve... Nem járok bulizni se, de emberek közé se... :'DDD

De am. rossz helyen kersgélsz, az általad említett lányok nem a tömegben találhatóak, vagy max nagyon kell figyelned. :D

2010. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
61%
első vagyok 18 :)
2010. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:

17:07 vagyok


16 :D

2010. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!