Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az ami a mai 14-15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami a mai 14-15 éves lányoknak tetszik?

Figyelt kérdés
mármint ugy értem h ha viszel nekik vmi kis ajándékot vagy vmit..... vagyis nah h lehet náluk"bevágódni"???????:D
2008. jún. 11. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted :D? mert ha nem vagy vele akkor szerintem semmilyen ajándékot nem érdemes adni max ha valamilyen szülinapja vagy hasonlója van...

Én barátnőmnek néha találok egy kis plüss-t ami megtetszik akkor megveszem neki és szokott örülni a kedveskedésnek...

Bevágodni szerintem akár már egy szál rózsával is be lehet

2008. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
attól függ milyen kapcs.ban vagy a lánnyal :) de szerintem ha csak barátok vagytok is akkor.. talán egy bogyós karkötő vagy hasonló (trendi) de ha..már jártok vagy valami..akkor lehet..konkrétabb üzenetet közvetitő ajándékot adni.de ha nem jártok és nem is randizatok már akkor ne vegyél neki I love you feliratos plüsst mert nyomulósnak fogja tartani x)
2008. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha be akarsz nala vagodni akkor vigyel neki egy szal rozsat.....mert az romantikus....meg ijenek.....ez bejon a mai lanyoknal....(en is lany vook 16)ha a csaj felenk akkor ne nagyon nyomulj...de ha probalsz nyomulni es latod h teccik neki akkor sztem mar winner vagy:D(nalam ez volt a szitu)
2008. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
ne költs rá pénzt, nem térül meg:D
2008. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
rózsa, csoki, vörösbor (nekem bejött)
2008. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha még nem jártok akkor ajándékot ne. Csak próbálj kedves lenni, megértő, vicces, az általában bejön.
2008. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hello Kitty-s plüss :D
2008. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zola18 válasza:
sztem a 14 éves lányoknak nem éppen vörösbort kéne adni :P :D
2009. aug. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!