Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az hogy a lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a lanyok csak a jovval nagyob pasikat szeretik? Nem mindegyik de legtobb igy van

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint magasabb pasit? Szerintem ez egyértelmű!
2009. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Két részletet emelnék ki:


"lanyok csak a jovval"

és

"Nem mindegyik"


Na hát ebből most mit is kéne kihozni? Most akkor csak a nagyobbakat szeretik, ergó mindegyik, vagy nem mindegyik, de akkor nem csak.


Világbéke!

BJ

2009. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem magasabb,evre nagyobb 2-3 evel nagyobbak kelenek nekik

en egy 16/F vagyok 10edikes,es az osztalytarsaimnak mint 20 evesek kelenek:D azert van egy par akinek tetszem de nem mindegyiknek kell vele egykoru

2009. szept. 19. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mert az idősebb pasik érettebbek. Én 17 éves vagyok, de el sem tudnám képzelni, hogy velem egykorúval járjak. A pasik később érnek, s ilyen korban elég ygerekesek még. Persze itt lesz olyan aki azt mondja, hogy csak azért, mert ez a menő, de ez nem igaz mindenkire.
2009. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az, hogy a lányok korábban érnek, kib*szott nagy tévedés. ezt azok hitetik el a világgal, akik huszonakárhány évesen tininunira vágynak. vagy akár idősebben. egyáltalán nem nemfüggő, hogy ki koraérett és ki nem.
2009. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát... engem nem zavarna, ha a fiúm velem egykorú lenne, de még az 1-2 hónap mínusz is elmenne. Van egy olyan otársam(igaz csak 1 óránk közös), aki ugyanazon a napon született, mint én, és nem zavarna egyáltalán (a srác nem tetszik, ilyenről nincs szó, csak mint példát mondtam)

Ami a huszonéveseket illeti... én nem járnék velük.

Mellesleg, ha a fiúk később érnek... én szeretem, ha egy fiúnak van egy-két gyerekes tulajdonsága, aranyos szerintem:) De általánosítani nem kell, de tényleg nem bírom, ha egy fiú nagyon komoly(lehet mert kicsit komolytalan vagyok)

ennyi a véleményem

15/L

2009. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bárcsak én tapasztalnám ezt... 194cm vok a lányok akik a sulinkba vannak 160-170 centisek, de inkább a 175 centi körüli számomra törpéket szeretik :(
2009. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs nem láttam a komidat én is magasságra gondoltam:)
2009. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha elég komoly és érett vagy hozzájuk, akkor te is kelleni fogsz majd nekik.

egyébként én 20 vagyok, a barátom 18 múlt :) de nem hiszem h bármelyik haverja szóba jöhetne nálam, hozzá képest mind annyira éretlenek még.

ja: a komolyt nem úgy értem h fapofa, meg semmi viccelődés, hanem h meg tud hallgatni, van értelmes véleménye, nem rendez féltékenységi jelenetet, ha találkozom egy haverommal, általában megértő és mindenről, de tényleg bármiről beszélhetek neki, teljes bizalom, és nem fenyegetőzik ilyen idiótasággal, hogy ha nem... akkor szakítok veled.

de ettől függetlenül ökörködik, eljár bulizni, folyton megcsikiz :) és tele van ötletekkel

2009. szept. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!