Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság már tényleg csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már tényleg csak a bunkóbb embereket szeretik a lányok? Tényleg nehezen talál manapság a romantikusabb fiú párt?

Figyelt kérdés
Már 1 éve sajnos nincs barátnőm és szeretném ha lenne. Valójában nekem egy hosszabb kapcsolat kéne, és én romantikus típus vagyok, de a múltkor az egyik lány ismerősöm azt mondta hogy "jó fiúknak a polcon a helye". Mások szerint nem vagyok csúny, de mégse akar összejönni egy kapcsolat se :(. Hol találkozhatnék olyan lányokkal akik értékelik még ezt a tulajdonságot? 19/F
2011. okt. 18. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem kifejezetten tetszik ha egy pasi romantikus. persze ne legyen nyálas, nem kell állandóan a kezemet fognia meg puszikat osztani. elég csak akkor ha kettesben vagyunk :) személy szerint nekem bejön. viszont ha egy pasi már nagyon nyálas, az undorító tud lenni :)
2011. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező, most megint az lesz, hogy jönnek a nagy tapasztalt fiúkák és megmondják a tutit, hogy a lányoknak/nőknek csak a bunkó pasik kellenek meg akik gazdagok.

Én már nagyon kezdem ezt unni. Én normális lány vagyok, még sem találtam még normális fiút, de nem adom fel. Vannak normális fiúk és lányok egyaránt. Csak nehéz megtalálni.

Ha nem lenne egy normális ember sem akkor senki sem házasodna, senkinek sem lenne boldog családi élete.

2011. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem, de az unalmasakat nem szeretik. szerintem azzal lehet baj.

most szerettem bele egy totál normális, de mégis különleges srácba. minden, csak nem bunkó. de nem is egy semmitmondó egyén.

2011. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ma 14:54!


Ott a pont. Én se találtam még normális lányt, de biztos, hogy vannak valahol:) 22F

2011. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem a bunkóságról van szó, hanem arról hogy általában megunják és kész.Legalább is az igazán jó csajok ha olyan a srác hiába romantikus stb.Én is jártam így 16 évesen.
2011. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Így van kib@szott nehéz megtalálni a normálisat, aki tetszik is nekünk.


Az a baj, hogy amíg megtalálnák ezt az "ideális, normális illetőt" addigra túlleszünk kb 4-5 lányon akik kihasználnak, tönkretesznek vagy csak megjátsszák magukat vagy csak a pénz kell nekik.....


És mikor épp egy olyan lánnyal találkoznál végül, aki normális ugymond, akkor azt már lesz@rod, mert nem tudod elképzelni, hogy a mondjuk 10. lány után pont ő a normális.

2011. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elegem van abból hogy mindenki azt hisz hogy nekünk csak a bunkók kellenek. Oké, van egy-két hülye diszkópatkány akiknek igen, de a nagyáltag ennek az ellentéte. Ezt vagy a bunkók terjesztik ürügyként, indokként, vagy nemtudom.. de hülyeség. ELEGEM VAN BELŐLE, HOGY MINDENHOL CSAK BUNKÓKBA FUTOK. Légyszives, srácok, legyetek egy kicsit érzelmesebbek, kedvesebbek, de legalábbis ne tahók. köszi!:)


17l

2011. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én pl humoros vagyok meg benne vagyok sok hülyeségbe és egyáltalán nem unalmas, de ezt a választ speciel akkor kaptam amikor elvittem az Illető hölgyet randizni (koripályára mentünk és kéz a kézben koriztunk) de ő azt mondta neki ez túl nyálas. Ez TÚL nyálas lenne? legyek részeg és smároljak le minden 2. csajt a buliban és én leszek az álompasi? Hát én nem ilyen vagyok ... :S
2011. okt. 18. 16:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem elvihetnél korizni. Bár én nem tudok, de szeretnék elmenni korizni. :)
2011. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért mert egy lány ezt mondta neked, még nem az összes ilyen:D Én is romantikusabb vagyok az átlagnál és hiszem, hogy vannak ilyen lányok is:) 22F
2011. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!