Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy merjek beszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy merjek beszélni a csajokkal?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csajt úgy 4 hónapja, nem beszéltünk sokat egymással akkor, de azóta msnen amikor csak tudunk beszélgetünk. Sokszor lenne alkalmam találkozni vele, de egyszerűen ha arra kerül a sor akkor valahogy mindig megfutamodok, mert nem tudom hogy miről beszéljek majd vele, egyszerűen nem tudok felhozni jó témákat, ha meg csak csendben üldögélünk egymés mellett az meg nagy égés. Mit csináljak?
2009. szept. 19. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Elso alkalommal hajts le egy felest (ne felejts el fogatmosni alaposan utana, mert eleg oltas az alkoholszag elso randin), aztan latni fogod, hogy menne ez magadtol is.
2009. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül az oldalon,mert már volt ez a kérdés.Miről beszélsz a haverjaiddal?Ha őt is érdeklik azok a témák amikről te dumálsz a barátokkal akkor már meg is van a téma.Ne parázz mert akkor lesznek a legnagyobb bajok.van egy fontos dolog az első randin amit ki kell tapogatni.Van-e közös téma vagy nincs ha van akkor meg van oldva minden ha nincs akkor meg van más nő is a világon.
2009. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Msn-en sokat beszélünk pl a zenékről, meg a bulikról, pont egy olyan buliban ismerkedünk meg amit én csináltam mert hobbiszinten dj-zek de ez mindegy. De leginkább ő szokott felhozni témákat. Egyébként nem összejönni szeretnék vele mert van palija, bár én nem ellenezném hogy járjunk ezt meg is mondtam neki, csak nem személyesen :S
2009. szept. 19. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Növessz golyókat..., nekem is ez kéne XD
2009. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!