Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Romkocsmákba jár 16-20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romkocsmákba jár 16-20 éves korosztály vagy csak idősebbek? Van korhatár? Randihelynek jó, szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ROMkocsmába? én még csak ROMtemplomról illetve rockKOCSMÁról hallottam,ezek elegyéről van szó esetleg?
2013. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenki jár kocsmába 14 felett...
2013. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam, szeretek oda járni. Sok embert meglehet ott ismerni. Randihelynek nem éppen, ha abból indulunk ki, hogy kettesben akartok lenni. Inkább akkor valami nyugisabb hely. Oda inkább baráti társaságokkal vagy egyedül érdemes menni, ha haverkodni akarsz.
2013. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi néha megyünk az osztálytársakkal, 17-18 évesek vagyunk, még nem volt gond belőle. Amúgy mi olyan nagy dolog abban, hogy valaki mondjuk 17 évesen megiszik egy este alatt két almás sört(pl. én) és beszélgetünk pár órát?
2013. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi nagy dolog nincs benne, általában a gyakorin ütközöm olyan emberekbe, hogy "én soha" "alkohol fúj" "minek, hát mi értelme van kérdem én, a világ fő értelmisége"

amúgy remek hangulat, szórakozóhely inkább, ismerkedéshez túl hangos. Tipikus meghitt helyre ott van az a rengeteg kávézó, teázó, csokizó. (gondolom pesti vagy, mivel csak ott találkozok romkocsmákkal minden nagyobb tér környékén)

2013. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!