Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek valamilyen jó társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Ismertek valamilyen jó társkereső oldalt ami ingyenes és megbízható?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és szeretnék ha lenne egy barátnőm, de mivel élőbeszédben nagyon rosszul tudok ismerkedni, ezért az interneten akarnék találni egy olyan hölgyet akit szerethetnék és viszont szeretne. Tudtok ilyen oldalt ami megbízható?
2013. márc. 31. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne társkeresőkőn ismerkedj ott sosem fogsz párt találni hanem fórumokon ott sokkal több az esélye, hogy normális lesz az illető sőt még közös témátok is lesz. :)

L/18

2013. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De hát egyszer akkor is kell élőben beszélni
2013. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó igen, de én nemtom már az alapokat úgy lefektetni élőbeszédben, ezért nekem könnyebb itt neten ismerkedni. Ha már meg van az alap akkor már minden könnyebb. :)
2013. márc. 31. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!