Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti fiúk örülnétek egy zöld-ran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fiúk örülnétek egy zöld-randinak?

Figyelt kérdés
Kitaláltam, hogy legyen egy olyan radni ahol minden zöld! Hát nem csodás? Zöld falak, zöld növények és zöld szőnyeg lenne benne. Szereznék valakitől zödl terítőt és plédeket is ha kell, azt még nem gondoltam át mennyire akarom bezöldségesíteni a szobát... Zöld teát innánk, spenótot ennénk, és a végén a zöldteás filtereket tennénk és csöpögtetnénk magunkra! Ilyen zöld ötletem még az életbe nem volt
2013. ápr. 1. 21:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű lenne
2013. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez most vicc?


Mert poénnak jól esne, de zöld teát max kiköpném, spenotot szintén, falaktól az egekbe megyek.


NEm szeretem ha valami egyszínű. De poénnak teljesen tökéletes, de szerintem a kérdés kamu :D

2013. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
93%
Be vagy te szívva a zöldtől..
2013. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
es a vegen űrlenyek lesztek...xd
2013. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
sok volt szerintem a zöld XD
2013. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
de a zöldnek több árnyalata van! szóval nem egyszínű lenne a spenót más színű mint a tea...
2013. ápr. 1. 21:59
 7/24 anonim ***** válasza:
a fehér sperma jól mutat majd
2013. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
és zöld füvet szívnátok, és zöld hasuval üzletelnétek, miközben zöld fény süt be az ablakon XD
2013. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Pretty_Fighter ***** válasza:

:dddddddddd

imádlak GYK

2013. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Pusztán kiváncsiságból:

Mi beszéltünk itt már,nem?

2013. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!