Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Örülnétek, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétek, ha valaki megszólítana benneteket mikor az iskolából mentek hazafelé?

Figyelt kérdés

Középiskolás lány a kiszemelt :) én már kicsivel idősebb vagyok. Még nem beszéltünk soha, csak szimpatikus. Szerintetek hogyan szólítsam meg? Szemből, utána menve, oldalról közelítve?

Ha kapok gyakorlati válaszokat, holnap legkésőbb holnapután (amikor meglátom :)) konkrét tapasztalatokat fogok megosztani itt.


2013. febr. 10. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Dobd nyakon kaviccsal.
2013. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp szemből, úgy nem fogod megijeszteni.:D Én soha nem szerettem, ha idegenek leszólítanak, de van, aki nem így van ezzel. Hajrá!:)
2013. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19:30 : Hogyan adtad tudtukra, hogy nem szereted? Számítanom kell komoly elzavarásra is?
2013. febr. 10. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem örülnék neki. Inkább ügyeskedj, pl. elmész mellette az utcán, pont elejtesz valamit, és ,,ez nem a tied?" vagy találj ki valamit, akk ne pont ezt, de legyen benne kreativitás, rejtelem is, ne légy olyan egyértelmű, így tuti felkelted az érdeklődését ;)
2013. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig csak annyit mondtam (nem volt azért olyan rengeteg eset:D), hogy "Ne haragudj, de van barátom."


Ennyi.:) Nem hiszem, hogy durván elhajtana.:)

2013. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én örülnék neki.. bár meglepődnék nagyon. de lehet, hogy rossz napja volt vagy fáradt és nincs sok kedve beszélgetni, de ha tetszel neki, akkor nem fog elűzni. de készülj fel erre a rosszabb hangulatára. nem biztos, hogy miattad lesz, légy megértő. de amugy nagyon is feldobhatja ez a napját. sok sikert! szerintem inkább szemből vagy oldalról közelitsd.. hátulról ha mész, azt fogja gondolni, hogy követted, ami betegesnek is tűnhet az ő szemében :D soha nem tudhatod :D sok sikert még1x :)
2013. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is örülnék neki! :) Szerintem oldalról menj, mosolyogj rá, és esetleg mondhatnád neki, hogy mivel te is arra mész, mehetnétek együtt.
2013. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!