Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vesz komolyan engem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vesz komolyan engem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig mondja hogy fontos vagyok neki, imád engem, hiányzom neki stb. de mégis csak hetente 1 alkalommal ér rá velem találkozni, volt hogy azt is lemondta és "akkor majd jövőhéten". Mikor együtt vagyunk nagyon aranyos stb. nem szexre megy az biztos. Csak minden más már most fontosabb neki mint én. Hozzáteszem amatőr focista (nem ebből él, de leszerződött játékos), dolgozik, de az edzés az első neki. Nem érdemes vele összejönni?
2013. ápr. 2. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha így le van szerződve az el fogja venni az ideje nagy részét ez ezzel jár. _Kevés ideje marad a magánéletre, és biztos vannak saját ügyei dolgai is amiket meg kell oldania.

Vagy el tudod ezt fogadni vagy nem.

Max akkor tudnátok többet együtt lenni ha együtt élnétek.

De így döntsd el hogy ez elég e neked vagy sem, mert ha nem akkor jobb ha még az elején kiszállsz belőle.


Hány évesek vagytok egyébként?

2013. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem ilyen volt az előző kapcsolatom.. szerintem vess ennek véget minél előbb
2013. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én 22 vagyok ő meg 25 éves. Nekem ez bár tény hogy kevés, de alig várom a találkozásokat, szeretek vele lenni stb. de a környezetem jön ezzel mindig. És mikor már 500. alkalommal hallom hogy "Nem vesz ő téged komolyan, nem is érdekled igazán" már én is kezdem így érezni.

Persze jó lenne többször találkozni, de nekem is vannak elfoglaltságaim, meg én örülök annak a néhány alkalomnak is, de ezek a nyaggatások idegelnek fel.

2013. ápr. 2. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez neked így nem lesz jó, és ha jól tudom ezt a kérdést már feltetted egyszer maximum más formában.

Szóval jobb ha elválnak útjaitok.

2013. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!