Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez a lány komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a lány komolyan vesz engem? Lehet köztünk valami? Ha cukinak tart az jó?

Figyelt kérdés
14/f vagyok a lány is ugyan nennyi.Én már sokszor célozgattam rá hogy akarok valamit meg bókoltam is neki.Persze túlzásba nem viszem...1.nek mikor taliztunk elvoltunk nagyon meg sokat nevetgéltünk.Annyit szokott mondani h istenem milyen kis bolond vagyok meg cuki meg aranyos...Azt nem mondta még hogy helyes vagyok vagy teccek neki.De ezt a lányok nem szokták úgy meg mondani mint a fiúk igaz?Most akkor mire számítsak?
2010. febr. 2. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:

hát hallod..megelőztél énis ezt akartam kérdezni.. xD

de am.. nemtom. én 15/F vok és engem ez téll idegesít. :D

hát..majd az idősebb társak elmondják a véleményüket :D

2010. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jarni akarsz vele, akkor eloszor is vidd tulzasba az udvarlast. Minek fogod vissza magad? Szegeny lany, most, hogy igazaodjon ki rajtad? Lehet o is itt irkal, mert nem tudja mire velni, hogy miert nem kezdemenyeztel mar. Cukinak meg kis bolondnak azt a fiut tartjuk mi lanyok 14 evesen, aki tetszik nekunk, szal legyel vegre lovag es tegyel valamit! 25/L
2010. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért én már nyomultam rá mondtam hogy teccik meg h milyen szép meg sokmindent...De még nem fogom azért azt megkrédezni hogy járunk e?!

Először smároljam le vagy kérdezzem meg?Szerintem szombaton ha talizok vele lesmárolom és utána majd meglátjuk mit szól...

2010. febr. 2. 16:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a cukizástol azért tartok mert azt szinte mindenki szokott még lány osztálytársak is pl van 1 "fogadott" nővérem aki egy jó barát egyébként és ő is cukiz állandóan pedig semmi nincs köztünk csak jo barátok
2010. febr. 2. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Probald meg megcsokolni, de csak finoman, egy rossz csok mindent elronthat, legyen puha es visszafogott, ne kovetelozo es hirtelen.
2010. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sztem megkérdezni elég gáz :P Smárold le, csak jól kapd el a pillanatot, nem váratlanul durr bele :D Akkor látja, hogy bátor vagy, határozott, tudod, hogy mit akarsz, ez kell a csajoknak. És a legrosszabb esetben sem veszthetsz semmit. Nekem eddig mindig bejött. Megkérdezni tuti nem kérdezném mert csak habognék mint egy hülye :P

16/F

2010. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nehogy lesmárold
2010. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teljesen komoly legyek vele vagy viccelődjek meg ilyesmi?
2010. febr. 2. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ha itt jársz akkor teljesen komoly! ráérsz még utána viccelődni ha összejött, ha meg nem akkor viccelődj hogy jó kedved legyen ;D
2010. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!