Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen a találkozáskor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen a találkozáskor? Fogadjam el, ha a nő akarja fizetni? Nem lesz ciki?

Figyelt kérdés

Felnőttek vagyunk és nagy a távolság köztünk. Budapesten fogunk találkozni.


Na elmesélem... na szóval ismerek egy nőt régebb óta neten de elkezdtünk beszélgetni először csak viccnek indult, hogy mi találkozzunk stb meg, hogy járjunk mert, hogy neki van 10 éve párja aki külföldön dolgozik. Én hamarosan megyek fel BP-re egy koncertre és megkérdeztem tőle nincs-e kedve eljönni BP-re neki amúgy 80km. találkozunk stb én meg este megyek koncira. De megkérdeztem tőle később van-e kedve velem jönni mert legalább többet tudnunk beszélgetni, és bele ment 1 szóra. De volt egy kis bibi még pedig az, hogy engem BP-en fognak várni többen ez több hónapja le lett beszélve. És mondtam neki átszervezem a találkozót velük későbbre.


A belépőt nekem kell fizetni? És, ha ő akarja akkor ne engedjem neki vagy igen?


De gondolkodtam azért igazából még sem tudunk eleget beszélgetni mert többen leszünk meg este buli és arra gondoltam kivehetnénk egy szobát valahol azt mondta ő, hogy okés de nem lehet köztünk semmi... na mindegy nem ez a lényeg most.. tehát a koncert előtt előző nap felmennék BP-re du. csavarognánk erre-arra este meg mennénk a szobába azt másnap buli.


Nekem kell fizetni a szobát? Vagy, ha ő akarja a részét engedjem?


Szereti a rózsát vinnék is neki de most akkor cipelje a rózsát? Okés elvisszük a szobába de másnap koncert és az első vonattal haza utána.. na én ezért nem akarnék rózsát.


Mit csináljak?


Ajándékot kell-e vinni neki amúgy a koncert után rá 2 hétre lesz a születésnapja és gondoltam előre adnék valamit neki.


Kell vagy sem? És mit? Mennyi értékbe?


2013. ápr. 3. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
normális dolog, h a pasi fizet, főleg az első alkalommal.
2013. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ez akkor sokba fog nekem fájni akkor majdnem 2 nap együtt enni-inni-pia, szállás.


De az ajándékra nem jött válasz!

2013. ápr. 3. 12:42
 3/16 anonim ***** válasza:
ja, nem úgy, h mindent. a szobát sztem felesben. de mondjuk a vacsit meg a kv-t azt neked kellene.. a rózsa jó ötlet:)
2013. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ja igen, az nem jó, akkor inkább csokit.:))
2013. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A te ötleted volt a koncert, a te ötleted volt a szoba... ezért, ha én lennék a lány, arra számítanék, hogy ezt bizony TE fizeted.


2 héttel előre nem illik szülinapra ajándékozni.


A virág kedves gesztus, mondjuk én a vágottat nem szeretem.


Egyéb költségek is lesznek. Ennivaló, ital... Ha ebbe beszáll, nem kell elutasítani, de inkább készülj úgy, hogy az egész kiruccanás a te költséged.

2013. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó ötlet volna a rózsa de tény csak nyűg volna neki is meg nekem is.
2013. ápr. 3. 12:45
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen az én ötletem volt és úgy is készülök, hogy én állom de az a kérdés igazából, ha szeretné fizetni pl a szállás felét és szeretné fizetni a koncert belépőkét engedjem vagy sem?


Másik az szereti a Martinit de valószínűleg nem lesz ott Martini akkor ez, hogy lehetne megoldani? Vegyek neki a boltba egy üveggel azt valahol beveri?

2013. ápr. 3. 12:48
 8/16 anonim ***** válasza:

Bolti langymeleg Martininál nincs rosszabb.

Garantált a rosszullét. Egyébként se üvegből ivós ital.


Ilyet semmiképp ne intézz a tudta nélkül. Majd megkérdezed, mit szeretne.

2013. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó de hát be kéne rúgni valahogy! :)
2013. ápr. 3. 12:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Kell, aki a 'konci' szót használja mindig annak kell fizetni
2013. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!