Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen vegyek vele a találkozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vegyek vele a találkozáskor? Visszafogott, vagy inkább engedékeny?

Figyelt kérdés
2 hét múlva találkozom a pasival, akivel nyáron pillantottuk meg egymást. Azóta csak neten keresztül beszélünk, kamerázunk, nagyon jól megvagyunk, nagyon megkedveltük egymást. Ugye azóta már több mint fél év eltelt h láttuk egymást élőben, tehát mind a ketten őrülten várjuk a találkozást. Nem tudom, hogy ezután mikor láthatjuk egymást megint. Hogy viselkedjek a közelében? Szeretném, ha tudná, hogy van esélye, de mégse akarom, hogy olyan könnyű csajszinak tartson, akit egy csettintéssel megszerezhet. De elijeszteni sem szeretném magamtól, azzal, hogy nem engedem magamhoz közel, mivel ahogy mondtam, nagyon kedvelem. Egyébként ő 26, én 19
2013. márc. 15. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad... nem értem miért olyan bonyolult ez.
2013. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindenképp önmagam leszek... csak azt szeretném tudni, hogy mit részesítenek előnyben leginkább a férfiak...
2013. márc. 15. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:

én is ettől féltem,úgy voltam vele hogy majd lesz valami

lett is,az ágyában kötöttem ki,másfél éve együtt vagyunk:)

2013. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!