Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok miért nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért nem szeretnek még barátkozni sem csúnya fiúkkal? Még a barátságok terén is a szép, helyes fiúk vannak előnyben?

Figyelt kérdés
Én sajnos ezt tapasztalom. Nem rég meg is írtam egy csajnak, hogy alacsony vagyok és nem egy leányálom külsőre, egyből éreztem, hogy már haverkodni sem igazán akar velem, pedig előtte még majdnm randinál tartottunk. Egyforma magasak vagyunk egyébként.
2013. márc. 28. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen lányok felszínesek, hagyd nem veled van a baj

L/15

2013. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velem barátkoznak. Vagyis inkább az a gond, hogy csak azt csinálják... Pedig állítólag 8-as vagyok.
2013. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez általában így van, nemtől függetlenül.
2013. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Ezért tanulj meg hazudni...

Soha ne degradáld magadat. Nincs rosszabb egy önbizalomhiányos férfinél.

2013. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
azért mert egy idő után úgyis mind bepróbálkozik... f.ingok, hányok böfögök előttük, szakadt tréninggatyában találkozok velük azt akkoris...
2013. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NiKkNikotin válasza:

Ne minősítsd magad csúnyának, majd ha találkoztok akkor ő eldönti hogy neki csúnya vagy-e és hogy érdekli-e ez őt

17L

2013. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És a jó pasik, miért nézik levegőnek azokat a csajokat, akik nem ütik egy topmodell szintjét?


Látod megvan ez mindkét oldalon. Az ember már csak ilyen szeretjük a szépet na de, mi az, hogy szép?

Ez annyira relatív és ízlésfüggő.


Lehetsz te is jó csávó valakinek. Szerinted minden átlagos vagy kevésbé szép pasi/nő magányos? Nem mindegyik. Sokan megtalálják a párjukat de nem azok, akiket körbeleng búbánat meg a vesztes vagyok feeling.

2013. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán csak nem a megfelelő lányokkal ismerkednél/barátkoznál, nem? Nekem több olyan fiú haverom is van, akik nem éppen nevezhetők Adonisznak, viszont sokkal jobb fejek, mint a "szép" pasik. Barátságnál nem számít a külső, legalábbis nálam.
2013. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
ha már randizni akartad hívni akkor gondolom nem csak barátkozni akartál vele....hidd el sok kis önbizalomhiányos kis rinyagép van veled együtt aki minden lehetőségre kapna és ah egy nő megbízna benned mármint barátnak elfogadna csak idő kérdése lenne h visszaélj a bizalmával és rányomulj vagy bevalld neki az érzéseidet és sokkal nehezebb helyzetbe lenne úgy visszautasítani téged kegyetlenség lenne tovább barátkoznia utána veled ezért inkább előrelátóan és minimális megbántással elküld....
2013. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minek neked lány barát? Barátkozz fiúkkal, a fiúk közti barátság a legstabilabb. Nekem pont az a bajom, hogy folyton barátkozni akarnak velem a nők, de kellenek a fenének, mire megyek velük, mikor van elég fiú haverom, meg plusz egy lány is, több nem kell.


30F

2013. márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!