Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves lány vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és nem volt még barátom (pasim). Mit tegyek? . Többi lent

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya. Szőke a hajam de a viselkedésem nem 173cm vagyok és 63kg. Járok táncra vannak barátaim főleg lányok. A suliban aki nem ismer fiú azt hiszi h én ,,jó kislány " vagyok és nem is érdeklem őket. De mi van azzal h a jó kislányok a fiúk kedvéért rosszak lesznek a rossz fiúk pedig a lány kedvéért jók . Vagy nincs is ilyen. Nem szeretem az alkohol nem cigizek, jók a jegyeim, de én is tudok felszabadult lenni. Szeretnék már csókolózni. Nincs semmilyen fiú aki most tetszene és ezígy megy már 1 éve vagy aki van annak vagy van vkije vagy nem érdeklem. Aki tud írjon már választ

2013. ápr. 3. 16:43
1 2 3
 1/27 Nueleth ***** válasza:
100%

Ha nincs semmilyen fiú, aki tetszene, akkor ne foglalkozz ezzel. Tudom, hogy nem vigasztal, de nem késtél le semmiről. Hidd el, pont ezért nem találsz magadnak senkit, mert ilyen görcsösen akarod.


Ne akarj megfeszülni, csak legyél önmagad, mert csak úgy találhatsz olyat, aki tényleg magadért szeret.:) Nyugi, eljön majd az is.:)

2013. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
2.köszönöm a válaszod:)
2013. ápr. 3. 16:46
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Puszi a hasadra!

F.

2013. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy beképzelt?
2013. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
segíthettél volna többet is 4-es . De köszi a puszit :DD
2013. ápr. 3. 16:58
 6/27 anonim válasza:
100%
Képet esetleg tudsz küldeni privátban?
2013. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem biztosan tetszenél, de ahhoz látnom kellene téged... :-)

19/F

2013. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%
küldj egy képet privibe.
2013. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Talán kezdj el ismerkedni :)
2013. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló lány vagyok, hasonló helyzetben járok, régen ez engem is aggasztott, de már nem különösen érdekel, nem feszülök rá erre a dologra. Majd jön, ami jön, ahogy a sors diktálja :) rengeteg időd van még találni egy barátot, s az akkor fog rád találni, mikor a legkevésbé számítanál rá. Ez mindig így van. L
2013. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!