Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az olyan férfiró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan férfiról, aki netes társkeresőn publikus kép nélkül van fent, iwiw-en pedig kapcsolatban?

Figyelt kérdés
már régen szakítottak, azt mondta leszedi, de még mindig ott van a kapcsolati címke.
2013. ápr. 4. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nehéz kitalálni
2013. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Netes társkeresőn kép nélküli férfiakkal szóba se állj! Azért nem tesznek ki képet magukról, mert besz@ri alakok. Nem is értem minek regisztrál fel az ilyen. 25F
2013. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nőknél detto. Nem is engedném regiszrálni (belépni),

amíg nincs fent róla kép. És valami hitelesítési

megoldás is kellene, hogy ne a haver/szomszéd képét

töltse fel.


Kérdező: Hagyd a fenébe, már bocsi. Itt már találkoz-

tál egy hazugsággal. Nade nem iwiwre kellene alapozni.

2013. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyértelmű, sajnos kapcsolatban van

hát mindenütt ez van, ált mindenki szexre keres, főleg szeretőt, én már felhagytam ezzel N

2013. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt megnézted, hogy mikor volt fenn utoljára az iwiw-en?

Az sem kizárt, hogy nem is foglalkozik az oldallal, és mikor utoljára még feljárogatott, akkor kapcsolatban volt, de azóta a honlap környékére sem megy. Annyira, hogy még a kapcsolati állapotának megváltoztatása sem érdekli.

2013. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég rég szakítottak, és szinte minden nap belépett. de az ügy lezárva. ha valaki ilyen dologra sza.rik, arra én is.
2013. ápr. 7. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Most te ki vagy ebben a történetben?
2014. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!