Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mackós fiúknak bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mackós fiúknak bejönnek a nagydarab lányok, vagy ők is inkább a vékonyakat szeretik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a mackós fiúk a széfeket szeretik
2013. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D
2013. ápr. 5. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre sincs recept. Van akinek igen, van akinek nem.
2013. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor láttam olyat, azt nem mondanám idegen, hanem mondjuk úgy egy távoli ismerős. Kb 170-180cm csávó, 150-160kg ,szinte majdnem gurul,tehát eléggé nagy darab. Na bementem ajtón és jobbra meglátok egy 30év körüli szép,feszes,kerek "idomokkal" rendelkező szőke nő-t(kb 60kg).(Nem a buta fajtából, hanem normális). És mondja a csávó nekem ő is ilyen 30körül lehet,hogy a feleségem. És látszik nem érdekből van vele, hisz ott a két gyerek kb 4-5éves volt mind a kettő, és nem ilyen megjátszott volt.. Tehát léteznek még hál istennek ilyenek.. De kb egy bizonyos korig jönnek be a lányoknak ez a "izmos kocka has, üres fej" alkat, utána már "áttérnek" a normál/kicsit kisportolt vagy mackós testalkatú férfiakra. Egyébként a "mackós" férfiaknak is a szépek jönnek be de láttam olyat, még oviból a lány barátomnak szülei, mind a ketten kb 180kilók voltak tehát vegyes..
2013. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Ez tök változó, mackósabbnak is tetszhet vékonyabb és ducibb lány, vagy mindkettő, meg vékonyabbaknak meg kigyúrt állatoknak is ugyan úgy tetszhet, ez vagy az, vagy mindkettő, de szerintem sokaknak, úgy mint nekem az arc az ami a legfontosabb, sőt nekem például egy csinos arcú duci csaj kb. +20 kilóval jobban is tetszik mint egy vékony csaj, akkor is ha annak is tetszene az arca, de ha egy duci csajnak nem tetszene az arca, akkor inkább olyan aki vékony de tetszene az arca, sok más dolog van ami megtudja fogni az embert, stílus, kedvesség, ökörködés, azét egy kapcsolat esetén alapvető dolognak kell lennie, hogy két ember kedvelje egymás társaságát is, nem csak az hogy milyen a testalkata, ami a testalkatot illeti, egy nőnek ne látszódjanak a bordái, lehet rajta 20-30 kiló fölösleg is, de azért ne is legyen 150 kiló, sőt lehet rajta izom is bőven, csak akkor legyen rajta legalább 10 kiló vagy még több felesleg, mert egy szálkás nő számomra gusztustalan, egy húsos és izmos amazonnő, testalkatilag azt tartom a legvonzóbbnak, mert kívül puha lenne, belül meg kemény :-) de elsősorban sokak számára az arc a legfontosabb szerintem, a többi már amolyan másodrendű "csiszolható" kategória, nyilván arcra sem mindenkinek ugyan az a vonzó, meg előfordulnak akiknek a vékonyság, vagy éppen a duciság a legfontosabb egy nőnél, de úgy leginkább mégis csak az arc szerintem.

Háj báj :-)

2013. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!