Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha zavarban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha zavarban van mikor meglát? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a srác már lassan 1 éve mióta láttam a versenyen. Sajnos nem ismerjük egymást közelebbről csak látásból. De mikor meglát észre veszem mintha zavarban lenne hogy nem mer rám nézni, lehatja a fejét ,igazgatja a sapiját...nemtudom hogy ez jelentheti-e azt is hogy nem tetszem neki :s szerintetek? tippek?:) egyébként 17/lány.:)
2013. ápr. 5. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezek a kérdések. A fiúk ugyanazokkal a jelekkel vannak zavarban mint a lányok. A zavarának az oka meg egyértelműen te vagy. Vagy nagyon büdös vagy, vagy jó az illatod és tetszel neki. Én nem ismerlek, döntsd el te hogy melyik fedi jobban a valóságot.
2013. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!