Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy vegyem fel vele megint a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nyáron ismerkedtem meg.Nagyon szimpik voltunk egymásnak,randizgattunk,sokat beszéltünk facebook-on is (legtöbbszőr ő írt!:))Érdekeltem is mert kérdezgette hogy mit gondolok róla(ezt biztos forrásból tudom) stb..de októberbe ez megszakadt..hívtam randira 2x-is de nem volt neki jó,sőt volt,hogy az utolsó pillanatba szólt hogy nem jó..így nem is próbálkoztam tovább és így abbamaradt a beszélgetés...szeretném vele felvenni a kapcsolatot újból,de nem tudom mit mondjak neki.Vagy már rég nincs esélyem?

Köszönöm előre is a válaszokat és hogy elolvastad!:) 16/F ő 17/L


2013. ápr. 5. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelezted neki egyértelműen, hogy tetszik neked? Ha még nem, tedd meg. Ezzel nem lőhetsz mellé. Ha te nem jössz be neki, úgyis mindegy, ha meg igen, akkor még bármi lehet. Legyél konkrét. Írj rá, kérdezd meg, hogy van, aztán mondd hogy szeretnél újra beszélni vele.
2013. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem jeleztem de ha már elhivogattam akkor gondolhatta nem?:D Úgy voltam vele hogy lassú víz partot mos...de ez hülyeség..
2013. ápr. 5. 20:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és kiegészíteném azzal,hogy össze szeretnék vele jönni,ez még lehetséges a fentiek alapján?
2013. ápr. 6. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!