Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Azt imádom benned hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Azt imádom benned hogy olyan aranyos vagy" Miért vagyok aranyos? Ez nem rossz? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Randizgatok egy fiúval és mindig azt mondogatja hogy ilyen-olyan aranyos lány vagyok, bármit teszek az aranyos :D meg milyen kis kedves lány vagyok. Tény hogy egy csendes, visszafogott, jókislány vagyok :D én soha sem bántottam senkit stb. De hogy aranyos? És mindig bármit teszek? Ez nem rossz? Azt mondja ezzel fogtam őt meg mikor még csak ismerkedtünk, hogy én egy normális aranyos csaj vagyok.
2013. ápr. 5. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nem rossz :)
2013. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez a legjobb én is aranyos lányt keresek
2013. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent rosszat.

Lehet,hogy lenne erre jobb szó is,de ő így fejezi ki magát :)

2013. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem még soha sem volt eddig barátom, nem érdekeltem soha senkit. Szerintem ez a típus nem valami népszerű. És mikor elmondtam neki hogy még nem volt barátom, és számíthat rá hogy ügyetlen leszek a kezdőségem miatt, azt mondta hogy "dehogy vagy és nem is leszel ügyetlen, te aranyos vagy nagyon" :D
2013. ápr. 5. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta valaki, hogy cuki vagyok, és bejöttem neki. Kár, hogy ez nem volt kölcsönös. :((
2013. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az aranyos nem jelent rosszat, főleg ha sok pozitív jelző társul még hozzá.
2013. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta hogy azt szeretem benned hogy büdös a lábad. Szóval én úgy látom hogy szeretett volna neked mondani egy szép bókot csak olyan kicsit aranyosan de ügyetlenül hozta össze.
2013. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz. :)
2013. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!