Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 11 éves vagyok. Légyszíves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 éves vagyok. Légyszíves írjátok le hogyan kell csajozni! PL: 1 hogyan hívjam meg (hogyan szólítsam meg) (szövegeket kérek) 2 hova hívjam meg?

Figyelt kérdés
jelenleg 4. osztályos vagyok és csak a nagyok tetszenek. PL: 7.8.9.-es ek tetszenek a leg inkább. és ne írjatok olyanokat hogy ne ezen törjem a fejem! oké? normális témához kapcsolódó választ írjatok légyszíves.
2013. ápr. 5. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
4. osztályban TÉNYLEG ne ezen gondolkodj. Gyerek vagy, nagyon, tanulj, játssz a haverokkal, ne bonyolódj bele a szerelembe, jönni fog az magától az összes problémájával együtt, rosszabb lenne csak neked, ha ilyen korán belepottyannál a dologba. Ezt a TE érdekedben írtam le, és szerintem sok hasonló válasz fog érkezni.
2013. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Teljesen igaza van az elsőnek :) Engem is nagyon érdekeltek 4. osztályos koromban a lányok,de szerencsére nem keveredtem bele ilyesmibe,így később visszagondolva örülök is neki. Jobb az amíg nem ilyeneken töröd a fejed :) Bocsánat,hogy ilyen választ adok,de szerintem minden idősebb így gondolja és szerintem te is így fogod gondolni pár év múlva.
2013. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem azért mondom 11 éves létedre mit akarsz??????? teljesen gyerek vagy még! a tanulásra fektesd a hangsúlyt! ne a csajozásra, kis pisis vagy még magyarán szólva.. meg nem kell ezt erőltetni, utálom, hogy a mai világ ebből áll, hogy minnél korábban kezdjük el ezt a dolgot! de minek!? minden ki fog alakulni magától!
2013. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 HotChoc ***** válasza:
Hát, a 7.-8.-9.-es lányok nemigen fognak foglalkozni egy 11 éves kisfiúval -mert akárhogy is nézzük, még az vagy!- és ezt tényleg nem bántásból írom, mert a lányok inkább az idősebb fiúkat kedvelik. Simán ráérsz az ilyennel még 3-4-5 évet várni, nem maradsz le semmiről!
2013. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Neked még sehogy. :)
2013. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Maradj gyerek. Várj még 5-6 évet
2013. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
normális témához kapcsolódó választ kérek most már!
2013. ápr. 6. 08:00
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem elég normálisan írták le az előttem válaszolók,hogy GYEREK VAGY. A csajozás még nem fontos a te korodban. Eljön majd az az idő is amikor csak a lányok fognak érdekelni. Ennél normálisabban nem lehet le írni.
2013. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Bármennyire is témához kapcsolódó választ szeretnél, egy 13-15 éves lány max. annyit mond, hogy 'jaj, de hasonlítasz öcsémre'. Nem fognak komolyan venni, esetleg 4-5 év múlva a veled egykorú(!) lányok.
2013. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Simán kérdezd meg, hogy nem-e megy el veled fagyizni vagy valami:) Biztos aranyosnak fognak tartani, de nem garantálom, hogy bárki el is menne! Ha hozzám jönnél oda, nevetnék egy jót és mondanám, hogy menjél játszani, de biztos aranyosnak tartanálak:)

14/L

2013. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!