Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokadik randi jelent valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik randi jelent valamit?

Figyelt kérdés

Holnap este lesz egy lánnyal a harmadik randink, de még nem csókoltam meg. Egyáltalán jelent valamit az ha már harmadjára igent mond arra, hogy kettesben legyünk, vagy az teljesen érdektelen tény? Még sosem volt barátnőm, ráadásul nem érzem magam valami Adonisznak sem...


Szerintetek csókoljam meg?


16/F



2013. ápr. 6. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már igen. Ha már harmadjára találkoztok ő is akar valamit, és legyen már egy kis önbizalmad biztos tetszel neki. Nem kell adonisznak lenni csak férfinak.
2013. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a helyzet hozza. Ha látod a lányon hogy jelét adja hogy szeretné akkor igen csókold meg de semmi esetre sem kérdezd meg elôtte hogy szabad e csak ted meg ha úgy látod rajta hogy ô is szeretné akkor ki forja magát
2013. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy jelent, jót jelent! :) Biztos nem randiznék olyannal 3szor aki nem érdekel.


A csók meg olyan dolog hogy érezni kell. Nálam 5 randi kellett mire úgy voltam vele hogy jó lenne ha megtenné. Igaz féltem mert az volt életem első csókja. Szerintem azt látni fogod a lányon.


23/L

2013. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Friendzone
2013. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ (még jöhetnek)! A friendzone komoly most vagy poén? :(
2013. ápr. 6. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan a 4-est, szerintem csak a saját tapasztalatait próbálja ráhúzni másra.
2013. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem viszed nagyon hamar dűlőre a dolgot, akkor ebből friendzone lesz. Vagy megfekteti a város valamelyik bikája a lányt és csodálkozhatsz azon, h miért nem te kaptad meg.
2013. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyen téren igaza van. Már a második randinál elvileg smárolni kéne. Legalábbis mi mást jelenthetne, ha kétszer is elmegy veled?
2013. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyon jó helyzetben vagy.

...és igen! illő volna már megcsókolni is!

Az,hogy már 3. randitok lesz,egyértelműen azt jelenti,hogy nem hagyod hidegen és szívesen van a társaságodban.

ha pedig úgy döntesz,hogy megcsókolod,akkor semmiképp ne legyél tolakodó,ugyanakkor légy határozott és éreztesd vele,hogy mennyire kívánod méz édes ajkait!

A száj higiéniára nagyon ügyelj,mert az első csók meghatározoja lehet a továbbiakban!

Ha a legkisebb ellenállást is észreveszed a mozdulataiban,akkor stornó!

sok sikert haver! :)

2013. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!