Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontos segitseget szeretnek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos segitseget szeretnek! Randiztam kb.2 honapja egy sraccal. Szimpi volt vegul is, de a randi utan nem jelentkezett. De most igen! Talalkozzak vele?

Figyelt kérdés

A randi utan teljesen eltunt, meg egy sms-t sem irt.

Erre ma ir, hogy ne haragudjak h eltunt, es szivesen talalkozna ujra.

Na de eddig miert nem irt?

Mi vagyok en valami targy akit elovesz 2 honap utan ?

Szerintetek se talalkozzak vele, ugye?


2013. ápr. 6. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Jött valami más csaj, mostanra eltűnt, és előszedett téged, mert te már "félkész" vagy.
2013. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az első helyesen válaszolt.
2013. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem érdemel meg. Ints most te be neki, ahogy ő parkolópályára tett téged.
2013. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ne-ne-ne, küld el a francba. Kíváncsi lennék a pofájára.
2013. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor jol gondoltam, koszi! Es mit irjak neki? Vagy semmit?
2013. ápr. 6. 19:56
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem írhatod, hogy,,


"Örülök hogy így 2 hónap alatt sikerült megálmodnod, vág az eszed mint a borotva és húzz a fenébe" aztán tetszés szerűen bővíthető pl.: húzz a fenébe,, loser

2013. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kitoroltem az sms-t ( a tel. szammal egyutt), nem valaszoltam. Milyen bunkok vannak, komolyan pofam leszakad!
2013. ápr. 6. 23:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Jajj ne..:(( lehet,hogy eppen lezaratlan ugyei voltak, vagy valami fontos es hosszan tarto nyugos dolga, amit tisztazni akart es ennyi ido kellett hozza.:( veled talan tiszta lappal akarta kezdeni. Soha ne legyel ilyen szenvedelyes,mert ez a nagy hev elcsesz minden normalisat...!
2013. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Update!

Ma irt, hogy meg a regi kapcsolatat nem zarta le. Azert tunt el.

2013. ápr. 8. 13:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó kifogás! És te ezt el is hiszed? Akkor miért nem szólt neked, hogy neki még időre van szüksége, mert nem zárta le teljes egészében az előző kapcsolatát?
2013. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!