Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Ha első randin nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ha első randin nem történik semmi, akkor barát zónába kerül a pasi?

Figyelt kérdés
Ha csak egy jót beszélgettek és aztán elköszön és hazamentek, nincs se csók se semmi. Akkor ez hiba? Ha valaki tetszik nekem és komolyabb kapcsolatot keresek, akkor elszúrom ha az első randin kerülöm a fizikai kapcsolatot?

2013. ápr. 6. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jobb esteben barát zónába,én általában oda sem...
2013. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
????? te normalis vagy? mi 3 hónapig randiztunk.. és mégse került a barátzónába:D
2013. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nonfiguratív ***** válasza:

nem..de utána keressen és jöhet a következő randi :)

nincsenek ilyen szabályok, h mikor/mit..legalábbis szerintem

2013. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem!Barátommal első talin semmi sem volt,csak beszélgettünk sétáltunk...és már 1 éve együtt vagyunk
2013. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad rögtön beleugrani a mély vízbe. Lehet a mai korban ez a "keféljünk smároljunk" a divat, szerintem a tisztességes megismerkedés a szép. Én pl. majdnem 3 évig nem csókolóztam a pasimmal (igaz, mert még nagyon fiatalka voltam), de már rég együtt vagyunk, sacc 5 éves a kapcsolatunk. És nem bántam meg semmit...


17/L

2013. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy szúrod el! Szerintem tök sokan értékelik, ha lassúbb tempóban haladnak a dolgok, mindenkinek a könyökén jön már ki a lerohanás. Amúgy ha a második randira a meghívásod elfogadja, akkor ő is hasonlóan gondolkodik, mint te.
2013. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ha tetszik egy srác, és minél később lehet az enyém, annál jobban akarom általában.:) Szóval ha első randin még nincs csók, akkor alig fogom várni a második randit.:P
2013. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dehogyis! Csak tényleg keresd utána...
2013. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!