Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ismerkedős üzenet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismerkedős üzenet az amire neten általában hajlandóak pozitívan válaszolni a csajok?

Figyelt kérdés
vagy csajok, milyen üzenetekre válaszolnátok?
2013. ápr. 7. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
"Teccő genya!"
2013. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amit a barátom küldött - akkor még nem is beszéltünk, nem is láttuk egymást - az nagyon frappáns volt. Nem a szokásos sablonüzenet, hanem olyan, amire simán igent mondtam.


Ide nyilván nem írom ki, de ne azzal gyere, hogy milyen gyönyörű vagy(ok), próbálj kitalálni valami egyedit.

2013. ápr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne azt, hogy "szia, mi újság?" vagy "szia, zavarlak?". Én ezeket automatikusan tiltom. Nem kell zseninek lenni ahhoz, hogy valaki egy poénos belépőt találjon. Pl. nézd meg, hogy a lány miket szeret facebookon vagy épp mit lájkolt és köszönés nélkül írj rá valami frappánsat és poénosat ezzel kapcsolatban.
2013. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A mi újság tényleg elég gáz, de a "zavarlak?"-al mi a probléma? Szerintem előzékeny, és udvarias megnyilvánulás :) Persze ha a második kérdése, a "mizu?", akkor érthető :D
2013. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
"szia. Tudom hogy nem ismerjük egymást, de jó lenne téged megismerni. Te mit gondolsz erröl. Találkozhatnánk valamikor?" barátom csajozos szövege. XD
2013. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ez elég célratörő, de ha nő lennék, menekülnék :D
2013. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Marci85 válasza:

Régóta keresek párt. Sajna úgy alakult az életem, hogy szinte sose mozogtam nők között. Így maradt a netes társkeresés. Majdnem mind1, hogy mit írsz nekik. Csak jól nézzél ki a képen. Kitaláltam egy egy remek üzenetet, de basztak rá válaszolni.


"Leginkább egy Barátnő, egy Társ hiányzik nekem. Nincsenek nagy elvárásaim, talán csak annyi, mint sok más embernek: közös erővel tudjuk megoldani a problémákat, és figyeljünk oda egymás gondolataira. Ahogy elnézem, ez a mai világban ritka és becsülendő.


Programozóként dolgozok, itt Szegeden szeretem a munkámat, csak sokat kell ülni a gép előtt. De valamit valamiért. Amint vége munkának szoktam sétálni meg biciklizni, pláne hogy egyre jobb idő van kint...

Itt kérdezek valamint, ami kint van a profilján.

"


Túl szépnek nem szabad írni, olyannak se akinek nincsen semmi a profilján... pár 100 levél után feladtam... marad az élőben való ismerkedés.


Most komolyan egy képről mit lehet megállapítani? Készült már valakiről őszinte kép?

2013. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát amíg fogyatékosok vannak a neten (mind a 2 nemből) kik azt hiszik hogy a bemutatkozás arra szolgál hogy megismerje belőle a másikat, illetve hogy levelezésen keresztül kell érzelmeket kialakítani és megismerni a másikat, addig oly mindegy mit írsz mert a kép fog dönteni.
2013. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es : nem csodálkozom hogy nem válaszoltak az üzenetedre,mert totál snassz...
2013. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Írhatnék tippeket, de az az igazság hogy én személy szerint utálom, ha valaki neten akar megismerni. Egyúttal nem is foglalkozom vele, ha nagyon nyomulós, még tiltom is.

Ez azokra az esetekre vonatkozik, ha valaki teljesen ismeretlenül ír neten. Ha azonban már látásból ismerjük egymást, vagy találkoztunk már, egy suliba járunk vagy ilyesmi, akkor kedvesen reagálok az üzenetekre, viszont akkor személyesen is működjön a dolog, ne csak neten.

2013. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!