Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek online társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek online társkeresésnél mi a lényegesebb, a fotó amit feltöltesz magadról, vagy az üzenet amit elküldesz?

Figyelt kérdés

Még nem sikerült megmagyaráznom miért nem válaszolnak, úgyhogy felmerült bennem ez a kérdés, hogy a kinézetem miatt kerülnek el a lányok, vagy pedig a szövegem miatt. :) Melyik a fontosabb szerintetek?


Jól kinéző válaszolók? Visszaírnak rövid kérdésre a lányok nektek? Pld: Mizu? Hogy vagy?


2013. márc. 7. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
a szoveg sokkal fontosabb
2013. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én anno sokat ismerkedtem online társkeresőkön. Először természetesen a pasi képét nézem meg. De ha ír egy tök bunkó levelet tuti h bukta nagyon ront az össz.képen. De olyan is volt, hogy egy kevésbé vonzó pasi nagyon jól megfogalmazott,udvarias levelet írt és így már nem is láttam olyan csúnyácskának sőt randink is volt...:) Ha egy pali nem tetszett és olyat írt h mizu? nem válaszoltam. Szerintem fontos hogy írd le, hogy mért kerested meg vagy hogy mi fogott meg benne. Ja és a sablon szövegeket mellőzd. Figyelj oda a helyesírásra és a mosolygós fejekre. Sokat dob a dolgokon. Erre persze csak az okos nők fognak figyelni. Akik ilyen plasztik cicák ne sok jóra számíts...:D Remélem tudtam segíteni. 25/N
2013. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én régen nagyon sokat ismerkedtem neten (meg is találtam a férjemet). Szerintem a külső azért valamennyire fontos, de természetesen nem csak a Brad Pitteknek van esélyük az embereknél, ahogy Te sem csak a Pamela Andersonnal állsz szóba. Viszont számit a szöveg is. Ennyire hogy szia mizu nem irnék vissza. Ez akkor ok ha már bezséltetek, de egy vadigennel nem iyg kéne kezdeni. Hanem ird meg hogy tetszik neked és van-e kedve megismerkedni. Ezután ugyis megnézi a képet, ha tetszik válaszol ha nem nem. Nem tetszhet az ember mindnekinek. 28/N
2013. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2-ik és 3-ik


Köszönöm a válaszotok, teljesen logikus magyarázatok.


De ha egy pasi képe nagyon nagyon bejön, és annyit ír hogy mizu?...akkor visszaírtok?

2013. márc. 7. 12:26
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az esetek nagy részében, mindenki a képet nézi meg először. De ahogy az előttem válaszolók is írták, tényleg lehet esélye olyannak is, aki nem csúnya, de nem is a legesleghelyesebb a világon. (Persze utána már lehet ő lesz a legjobb, ha úgy alakulnak a dolgok :D)

Én is próbálkoztam neten, sok önimádó, beképzelt pasi írt, de akadtak számomra egyáltalán nem vonzóak is, na meg jó páran akik nem tartoztak a "keresettek" közé. Én speciel utálom az általad is említett kérdéseket, én ilyenekre nem válaszoltam, de ez egyén függő. Egy tök normális, nem túl hosszú, helyesen írott! levél nekem mindig felkeltette az érdeklődésemet az írója iránt. Ha meg még mellette vicces is (mértékkel) az illető, akkor minden okés.

Viszont a páromat is a neten ismertem meg, először csak átsiklottam az adatlapja felett, majd vmi nem hagyott nyugodni és visszakerestem. Hm..nem bántam meg. :)

2013. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Aham...én nem tudom miért nem válaszolnak a lányok. Pedig azt mondják jól nézek ki. Persze én sem vagyok Brad Pitt. Akkor hazudnak nekem?


Pedig elég szép leveleket írtam. A mizura meg egyáltalán nem válaszolnak. Ez is azt bizonyitja hogy nagyon magasak az igények kinézet szempontjából társkeresőn?

2013. márc. 7. 12:33
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a kép. Azt nézik meg először, és ha nem tetszel nekik, el se olvassák a leveledet.
2013. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Biztos, ami biztos, cserélj képet! Lehet, hogy egy másik ruhában, jobb megvilágításban jobban nézel ki. De ne legyen igazolványkép, ne állj be egy Ferrari mellé (úgyis tudják, hogy nem a tied), ne mutogass, és ne legyen bulikép! Csak egy tök egyszerű kép, ahol ülsz egy fotelban vagy állsz a kertben stb. (Nyaralós kép sem biztos, hogy bejön: ha a pálmák alatt a tengerparton fotózod magad, lehet azt hiszik, hogy dicsekedni akarsz.)
2013. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A "mizu?"-ra csak egy választ lehet adni: "Semmi."

Azt meg miért írná le valaki?

2013. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

a kép az jó, mert sokan nem is raknak ki

a mizu, nem nyerő ne haragudj

értelmes levelet írjál, hidd el abból sok mindent le lehet szűrni N

2013. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!