Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok egy buli után hány nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok egy buli után hány nap múlva keresitek a lányt, ha akartok tőle valamit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

már másnap, aki nem az taktikázik

mégpedig azért taktikázik és vár mert elötte hülye csajok azt nevelték belé,hogy ha már másnap hivja akkor tul nyomulos,,,

2013. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Maximum hány napig várjak, hogy keressen?
2013. ápr. 7. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Semeddig. Én ha hazaérek, már ránézek valami közösségi oldalon, hogy képbe legyek, ki is ő (ha nem ismertem előtte), és másnap már keresem :)
2013. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Másnap, különben minden nappal kevesebb az esélyed illetve elveszítheted.
2013. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Masnap tul rizikos szerintem. Ereznie kell, hogy nem o a fonyeremeny. Fontos, hogy ertekben ne alljon folotted. En nem hivnam masnap foleg ha hetvegerol van szo (akkor vegkepp kizart), a hetvege tul ertekes ahhoz, hogy megoszd vele, ezt ki kell erdemelje es akkor majd igen.
2013. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy majd hétfőn keres?
2013. ápr. 7. 11:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha hetfon nem keres akkor meg igy pua modszerekkel is tulzas lenne, szoval felejtos a dolog (99%ba nem akar toled semmit vagy tul felenk). Azt meg, hogy te keresd nem ajanlom. Amugy meg nem kell lepontozni a valaszom, mert sajnos ez a legjobb es legbiztosabb technika, hogy ne ejtsd magad minden heten pofara!
2013. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, én zöld kezet nyomtam neked. Nem is várom el, hogy már másnap keressen. Valamilyen szinten én is szeretem a taktikazast. Csak néha az ember nem tudja eldönteni, hogy ez most vajon taktika vagy nem érdeklem a pasit.
2013. ápr. 7. 12:10
 9/12 A kérdező kommentje:

Ráadásul mindenki tudja, hogy a bulis ismeretségek sok esetben csak egy estére szólnak. Igazából én is így voltam ezzel a sráccal. Azt mondta, hogy nagyon tetszem neki és hogy szeretne velem találkozni még és hogy fel fog hívni. És nem volt bepiálva, tehát nem az alkohol miatt mondta.

Eddig annyira nem érdekelt, mert igaz szimpatikus volt, de más pasi miatt voltam kibukva, rágondoltam. De most, hogy nem keres, már csak arra tudok gondolni, hogy mikor fog már. Lehet, hogy hülyeség, de már csak hiúsági kérdésből is izgat a dolog...

2013. ápr. 7. 12:22
 10/12 anonim ***** válasza:

"De most, hogy nem keres, már csak arra tudok gondolni, hogy mikor fog már."


Pont ez a csel es te vagy az elo pelda, hogy mukodik! ;)

2013. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!