Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szokásos történések. Régóta beszélgettem chaten egy fiúval, jól elvoltunk meg minden, de élőben csak köszöntünk egymásnak, mivel nincsenek közös óráink, és ő két évfolyammal fölöttem jár. Tegnap sulibuli volt, ahol végig vele táncoltam (felkért), és meg is csókoltuk egymást. Ami elég bénára sikeredett, mert béna voltam de mindegy. Azt hittem, ma lesz valami, de nem. Annak ellenére, hogy tegnap végig együtt voltunk, ma ugyanúgy csak szia-szia volt, és ennyi. Lehet ebből a helyzetből még valami? Mit csináljak? Megvárjam, amíg lép, vagy én lépjek? Help me. 15L

#csók #randizás #buli #megeszafene
2013. márc. 22. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Várj még 2 napot, ha nem lép, akkor felejtős sajnos.
2013. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire félénkek vagytok mindketten, akkor nem lesz belőle semmi. Lépj te, lehet, hogy a srác is csak erre vár.
2013. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel a srácnak, csak nem tud mit kezdeni a helyzettel a tapasztalatlansága miatt.
2013. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

megeszafene:D

ne lépj hiszen te vagy a lány, várd meg amíg ő kezdeményez, amennyiben nem teszi meg--->felejtős

2013. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hááát...ráírtam. visszaírt, de a legutóbbi üzenetemre még nem válaszolt. vasárnapig várok, aztán felejtős. mindenkinek köszi a válaszokat.
2013. márc. 22. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
öleld meg.
2013. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!