Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen tapasztalatokról...

Milyen tapasztalatokról tudtok beszámolni a GRAWE biztosító termékeivel (biztosításaival) kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is -ha van valakinek ilyen irányú tapasztalata-, hogy az ügynökeik számára szervezett továbbképzések hogyan zajlanak, hasznosnak bizonyulnak-e?
2009. márc. 28. 15:00
 1/5 -Pimpike- ***** válasza:
71%
Szerintem jó, nem nyúlnak le a befizetett pénzedből nekem mind ott van a számlán, életbiztosításunk van nekem és a férjemnek is.
2009. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Szia, forgalnazok Grawe termékeket is, az egész családunknak ilyen van, tőkegarantáltak, priviben megírom a többi kérdésedre a választ.
2009. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. ápr. 26. 08:45
 4/5 anonim ***** válasza:
7%

Független tanácsadóként soha nem javasolnám senkinek, hogy Grawe biztosítást (megtakarítást ) kössön!!!

Nincs ugyanis unit-linked (befektetési hátterű) termékük a mai napig (legalábbis a legutóbbi információim ezt igazolják)!


Azaz röviden összefoglalva ez annyit jelent, hogy a biztosítótársaságok közzül a legutolsó helyen kullognak, mert nincs termékfejlesztésük, félnek hozzányúlni a unit-linked termékekhez, nem értenek hozzá vagy nem is tudom miért!


Ma már minden valamire való társaságnak van ilyen megoldása.


Ha nem megtakarítási céllal akar vki biztosítást kötni, akkor lehetnek jók, de akkor is körbenéznék a piacon.


Tehát a kérdés egyszerű: MEGTAKARÍTÁSI CÉLÚ BIZTOSÍTÁS KELL VAGY SEM?


Ha igen: KERÜLD EL ŐKET MESSZIRŐL!!!!

2009. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dmckayals válasza:

Az előző hozzászóláshoz annyit, hogy a GRAWE 180 éves, jól bevált recept alapján dolgozik. Nem csinál unit-linkes terméket, mert nem akarja az ügyfelei pénzét tőzsdére vinni és az oda befektetett pénz akár el is veszhet. Ezzel szemben ad garantált hozamot, amit az állampapír-befektetésekből biztonságosan ki is tud termelni.

Szerintem ha valaki megtakarítani akar, az ilyenbe tegye a pénzét.

Annak ajánlom az Unit-linket akinek van "eljátszani való" pénze, aminél örül, ha sokat hoz, de nem baj, ha elveszik. Egy ember megtakarítása szerintem nem ez a kategória.

2015. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!