Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy gondoljak kevesebbet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondoljak kevesebbet a srácra?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolában, aki folyton az eszemben jár. Szokott nézni, és ezért én is észrevettem. Minden egyes mozdulatát elemzem a fejemben, minden mosolyát, minden. Még csak egyszer írtam rá facebookon, és egy keveset beszéltünk, de alig várom a szüneteket, hogy láthassam, és utálom a hétvégéket, mert nem láthatom. Mit tegyek? Egyszerűen utálom ezt az állapotot, de nem tudok változtatni...

Kérlek, ne olts.



2013. ápr. 7. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Tini koromban ezeket az érzéseket imádtam a legjobban. Amikor még semmi sem biztos, de olyan izgalmas és lehet látványosan nagyokat szenvedni! Élvezd ki ezt az időszakot!
2013. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Miért, piromániás vagy?


Adok én neked olyan differenciál-egyenletet, hogy azonnal elfelejted az összes fiút akit eddig életedben láttál...

2013. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez aranyos :))
2013. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Második, ehhez hogy jön a pirománia?:D Nem gyújtogatok passzióból, de sebaj :D
2013. ápr. 7. 17:20
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Gondolkozzál még rajta egy kicsit aztán visszatérünk rá ha nem megy...
2013. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt irtad "ne olts" és így van köze ahhoz a kérdéshez "miért piromániás vagy?":DD

Különben ezen nagyon nem tudsz nagyon változtatni ,hogy ne gondolj a srácra (sajnos velem is ez van).Próbáld meg elvonni róla a figyelmed PL: nézz filmet , a kedvenc sorozatodat , hallgass zenét ,olvass könyvet(tudom ez nem valami népszerű dolog ,de addig se gondolsz rá:) , legyél sokat a barátaiddal,szervezz velük programokat és csináld azokat a dolgokat ,amit szeretsz.Ha szeretnél sportolj valamit(legaláb közbe nem a srácon rágodsz) és akkor nem lesz az ,hogy este nem tudsz elaludni ,mert csak rá gondolsz ,hanem a sport kiüt egy kicsit:D

2013. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán lépni kéne valamit?! Persze mondom ezt én..
2013. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os köszönöm. :)

7-es léptem felé, ráírtam, mosolygok rá, de nem akarok nagyon nyomulni.

fer tomi: ez aztán a lassan leeső fa-poén! még gyakorold egy kicsit, és tűrhető lesz. ;)

2013. ápr. 7. 18:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Mármint neked esett le lassan..., ez itt a baj, nem a fapoén...
2013. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Talán azért esett le lassabban, mert nem témába vágó, nem gondolod?
2013. ápr. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!