Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoljak ezek után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak ezek után? Veletek történt hasonló? Vélemény?

Figyelt kérdés

Szeptemberben egy csoportba kerültem egy fiúval, aki az elején majdnem hogy ellenszenves volt számomra. Aztán megismertem jobban és nagyon megkedveltem; jó a humora, okos és igazából a külsejével sincs probléma.

Egész jól összebarátkoztunk, sokszor vagyunk kettesben is, és az órák után is van, hogy együtt lógunk.


Egészen addig nem merült fel bennem semmi, ameddig valaki a csoportból meg nem kérdezte, hogy mi együtt vagyunk-e. Akkor rögtön arra gondoltam, hogy nehogy belém szeressen a fiú, ezért elkezdtem jobban figyelni őt.

Amikor együtt ettünk örökké mosolygott, meg hosszan a szemembe nézett, amikor valamijét megdicsértem vigyorgott és vakargatta a haját. Mindig mellém ül és sokszor hozzámér.

A neten is sokat beszélünk, és egyszer megkérdezte, hogy tudom-e mi a legrosszabb érzés? Azt felelte, hogy az, amikor két ember keres valakit, de a helyett, hogy bevallanák egymásnak hogy szeretik egymást inkább hallgatnak, mert a barátságuk túl erős, ők pedig túlságosan szégyellősek, hogy egymás szemébe mondják az érzéseiket...

Ez után rögtön azt gondoltam, hogy hát ő most biztos rám gondol, teljesen átértékeltem az egész kapcsolatunkat.

Utána sokat voltunk együtt és most hogy más szemmel nézek rá úgy érzem, hogy szívesen kezdenék vele.

Nyitottam is felé, egyértelművé tettem, hogy érdekel engem, viszont azóta mintha elvágtak volna mindent.

Nem emlegeti, hogy menjünk el, rám se ír, a társaságban is inkább másokkal van, szinte úgy érzem, hogy haragszik rám.

Beszélgetünk, de sokkal távolságtartóbb. Eddig hozzámért, megölelt. Ha én teszem ezt csak néz, hogy mit csinálok.

Ma az ölembe tette a fejét, amit ismét nem értettem, főleg hogy tudja, hogy én amúgy sem vagyok ilyen fizikai kontaktus függő.

Hazafelé megkérdeztem, hogy mi van a csajjal, akiről beszélt. Visszakérdezett, majd annyit mondott, hogy nem beszélt vele. És hogy messze lakik... Ebből sem tudtam eldönteni, hogy most akkor rám gondolt-e és csak hebeg-habog, vagy tényleg másra célzott amikor a fentieket írta.


Én elé állnék és elmondanám neki amit itt, de még jó pár évig együtt leszünk egy csoportban, úgy hogy nem akarok idiótát csinálni magamból.

Egyszerűen nem tudjam mit vonjak le mind ezekből. Azt sem tudom, hogy én vagyok-e paranoiás és beképzelem mind ezt, vagy tényleg úgy van-e ahogy látom. Ezért kérném a segítségeteket, hogy a leírtakból ti mit szűrnétek le? Voltatok ilyen vagy hasonló helyzetben?


Még azt hozzátenném, hogy a srácnak van egy barátnője, de már két hete nem is beszéltek, nincsenek jóban már, nem szeretik egymást. A napokban fogják megbeszélni, hogy vége. E miatt elég sokat problémázik. Lehet ez az egyik tényező amiért már kissé elkerül?

Vagy egyszerűen nem akar semmit?



2013. febr. 22. 02:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy.
2013. febr. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nyuszi a fiú
2013. febr. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj, ne!
2013. febr. 22. 02:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. febr. 22. 02:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne most áruld el neki, hogy mit érzel iránta és mit szeretnél. Várj amíg szakít a jelenlegi párjával. Ő most valószínűleg nem tudná átadni magát egy új kapcsolatban, hiszen a helyzete most nagyon labilis. Pár hét múlva viszont hajrá.....!
2013. febr. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Egyéb válaszok?

2013. febr. 22. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:

sosem értettem, h miért a P.S. részbe kerül, hogy van barátnője... nyilván azért kezeli ijedten és mulyán a közeledésedet...elképzelhető, h akarna tőled valamit, de amikor ez viszonzásra lel,egy-egy mozdulatodban megnyilvánulásodban, megszólal a vészcsengő, hiszen basszus barátnője van....

várd ki szépen a sorodat, ha el kell jönnie eljön a te időd.:)

2013. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2013. febr. 22. 11:40
 9/9 ementali válasza:

A történeted elején leírtad, hogy te is bizonytalan voltál, bizonyára a barátod is hozzád hasonlóan, ezt még tetézhette az is, hogy egy kapcsolat végén volt.

Amennyiben már túl van az előző kapcsolatán (persze ebbe nem lehetsz biztos, hiszen akár hónapokig is eltarthat, hogy lelkileg helyre jön), akkor tölts el vele egy napot, idegen helyen (semleges helyen), mennyetek el valahova és ezen a napon mond el neki, hogy nem csak a hagyományos értelemben érzed a barátodnak, hanem szereted őt. Ha zavartan viselkedik, az nem azt jelenti, hogy nem szeret téged, csak azt, hogy nehezen tudja kezelni a saját érzelmeit az irányodban.

2013. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!