Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csúnya fiúk valóban csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya fiúk valóban csak a kitettség elve alapján esélyesek arra, hogy egy lány beléjük szeressen vagy vonzódni kezdjen hozzájuk?

Figyelt kérdés
Én ilyen csúnya srác vagyok, ráadásul még alacsony és girnyó is és azt tapasztalom, hogy míg középsuliban ugye sok jó csajjal voltam körülvéve naponta láttak, ott volt olyan, hogy egy-két szép csajnak tuti bejöttem, míg mióta már nem mozgok lányok között úgy, hogy naponta láthatnak, azóta nem jelez egy lány sem, hogy tetszenék neki, sőt nagy ritkán van olyan is, hogy szemezne velem egy lány max ilyen fura bámulások vannak, de ez az én kicsi városomban eléggé jellemző az emberekre.
2013. ápr. 8. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát kitettség ide vagy oda az kizárt, hogy bárki is belém tudjon szeretni, mert iszonyatosan ronda vagyok, rettenetesen hájas, és alacsony. Nincs olyan nő, aki egy minimális vonzalmat is érezne irántam.
2013. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A csúnyaság,az relatív...

Az van,hogy neked is,sokkal könnyebb ráfogni olyanra a sikertelenséget,amin nem tudsz változtatni,mint beismerni,hogy az egész fejben dől el.És modort,egyéniséget növeszteni...

2013. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Olyan nincs, hogy csúnya ember. Minden ember szép a maga módján. A lányokat 2 részre lehet osztani: Aki a pénzre megy, és aki a jó dumára. Ha jó a dumád bárkit le tudsz venni a lábáról, csak magabiztosság és némi önbizalom kell. Ismerkedj a neten, utána találkozz a lányokkal, és akkor se keseredj el, ha csak egy jó barátság alakul ki belőle, mert minden lánynak van legalább 1 barátnője, és így mehetsz tovább arra a bizonyos barátnőre, és ez a folyamat ismételhető akár jó sokáig. :)


17/F

2013. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kitettség elve, ez hülyeség. A csúnya fiúknak úgy van esélyük hogy kőgazdagok, és fekete BMW figyel a garázsból kifele. Ezzel bármelyik csaj szétrakja nekik, minden fogadást állok.
2013. ápr. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!