Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban törvényszerű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban törvényszerű, hogy csúnya lánynak nem lehet jó pasija, és fordítva?

Figyelt kérdés

#Lécci ha van #írjatok tapasztalatokat
2012. jún. 15. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nem igaz, lehet
2012. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy csúnya lány meg fiú az relatív. Lehet, hogy valakinek csúnya, másnak meg ő a legszebb, legjobb pasi. :)
2012. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nem törvényszerü és egyáltalán nem igaz láttam már ezt is azt is
2012. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igaz
2012. jún. 15. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hogy ki mennyire vonzó nagyon sok mindenen múlik. Egy csomó ponton tudsz tenni azon, hogy milyen a megjelenésed. Az arc az ugye adott, de nem mindenkinek ugyanaz tetszik és valaki olyanban talál szépet, amiben más nem. De ez csak az első benyomás, külsőség. Na már megismersz valakit, egy idő után majdnem mindegy hogy néz ki ha megszereted a lelkét. Mellesleg egyszer meg mindenki megcsúnyul. Volt olyan barátnőm, akire előszőr nem figyeltem föl és aztán meg már nagyon megszerettem, és volt aki sokak szerint szép volt, de egy idő után megkeserítette a kapcsolatunkat a sok veszekedés. Visszatérve csak a külsőségre, amit mindenki tehet magáért (szerintem): ápolt mindíg, odafigyel az öltözködésére (divattól függetlenül), sportos (ez pl hihetetlen sokat tud dobni egy lánynál is), jó a tartása (nem görnyed, szépen jár). Apró smink esetleg. Az igényesség csak tőlünk függ. A mai világban eléggé rámennek a csillivilli tökéletes megjelenésre, divat stb... és valóban ezt sugallják mindenütt, amit a kérdésben fölvetsz, de ha olyan körökben mozogsz, ahol nem az ilyen értékrendű emberek mozognak, akkor nem olyan rossz a helyzet. Remélem segítettem 30/f
2012. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem törvényszerű, mert ha gazdag vagy hires egy pasi de ronda attól lehet jó nője, bár az nagyon ritka h ronda pasi hires
2012. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, ki találta ki ezt az ótvarnagy marhaságot ?!


Mindnkinek más a vonzó, a szép; kivül és belül is.

2012. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na én olyan ritka ronda lehetek, hogy még baránőm sem volt.
2012. jún. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!