Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt az üzenetet írta nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az üzenetet írta nekem, de mégsem keres engem. Miért? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Randiztam egy fiúval, 5. randi volt, moziban voltunk. Én elég náthás voltam, azt mondta azért találkozzunk max nem ér hozzám :D és tényleg nem is ért. De ezt írta "Nagyon sajnálom hogy beteg voltál, különben egész film alatt csak bújtam volna hozzád, és öleltelek volna, na de majd legközelebb. Gyógyulj meg és vigyázz magadra (L) " De mégsem keres 3 napja...Mégsem akar már engem?
2013. ápr. 8. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezután az üzenet után nem hinném, hogy nem akarna semmit. Akkor nem írt volna neked. És te szoktad keresni? Ötödik randi után már te is nyugodtan kezdeményezhetsz nála.
2013. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de jó, hogy velem egy randi van csak aztán eltűnnek a csajok, a kis komasznak biztos jóképe van és magas is.
2013. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy volt hogy írta ezt az üzenetet, én válaszoltam neki, majd megint írt és megint válaszoltam neki :D Azt írta hogy legközelebb ha találkozhatunk majd ír nekem, mire én visszaírtam hogy oké várom majd hogy jelentkezz. És ennek 3 napja.


Én is szoktam őt keresni, de nem valami kommunikatív így telefonon, facen...Élőben sokkal jobb, csak nem igazán találkozunk, max 1 héten egyszer-kétszer :/

2013. ápr. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!