Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már veletek olyan, hogy "mostmárcsakazértis" megértitek a férfiak észjárását és nyomoztatok ezügyben? Focit néztetek, leugrottatok a garázsba, számítógépes játékot játszottatok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne akarj minket megérteni, mert az ál okoskodásnál nincs rosszabb! Engem sem érdekel, hogy titeket miért érdekelnek a körömlakkok, retikülök, és szoknyák! :D


F25

2013. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy csak azért is? Nem lehet egy lánynak/nőnek férfias dolgokat csinálni? Én pl. nő létemre imádok xboxozni, az autókat, focit is nézek és, ha elromlik valami a könnyebb dolgokat meg is szerelem. :D Emelett meg nagyon a nagyon lányos dolgokat is, mint a smink, divat stb. Nem kéne ennyire külön venni a két nemet. Elvégre mind emberek vagyunk és érdeklődhetünk a körülöttünk lévő dolgok iránt. Ha fiús, ha lányos az adott dolog.
2013. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek sztereotipizált nemi szerepek, amik ma már erőteljesen felborultak. A nők kezdenek elférfiasodni, a férfiak pedig elnőiesedni. Legalábbis efelé halad a mai világ.
2013. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj, egyszer akarok egy olyan lányt magamnak aki hasonlóan kocka mint én:D
2013. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát mert én pl. figyelem a nők szokásiat, és próbálom fejtegetni, hogy adott szituációkban miért úgy reagálnak, arra lettem volna kiváncsi, hogy a másik nemnél is vannak-e ilyenek
2013. ápr. 8. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!