Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig mondja hogy hiányzol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mondja hogy hiányzol, oda vagyok érted, imádom a társaságod de mégsem keres 4-5 napig, és elég neki heti 1 találkozás?

Figyelt kérdés
Miért? Én mondtam már neki hogy ha annyira hiányoznék gondolnál rám. Mire azt mondta "Gondolok én rád nem is keveset, de másfelé is járnak a gondolataim".
2013. ápr. 9. 08:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A tettek mutatják meg mindig az igazságot a szavakkal ellentétben.
2013. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"...üzenni egymásnak, szerelmet vallani?

Ezek csak szavak

De a Tett ami megmarad..."

2013. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ilyenkor mindig felhúzom magam rajta, de ő ezt így veszi kb normálisnak. Azt mondja hogy "egyik volt barátnőmmel sem találkoztam túl gyakran" nekem ez rosszul esik hogy ilyen....Csak aztán találkozunk és pl legutóbb is csak úgy odajött, magához szorított és azt mondta "Hiányoztál már nagyon" és akkor egy darabig csak ölelt. De hogy se egy sms se semmi napokig...
2013. ápr. 9. 08:27
 4/16 anonim ***** válasza:
Te nem az egyik barátnője vagy hanem a Barátnő" az a férfi aki meg nem eszközként használ téged, unaloműzésre, az egyszerűen vágyik utánad, még ha otthon dolgozik is, akkor is jól esik neki, ha ott vagy, mert emeled a jelenléteddel. Akkor is emeld, ha szinte láthatatlan vagy, mert nem akarod zavarni. Ez az ember nem vágyik a közelségedre, csak akkor amikor biológiai szüksége van, ha érted mire is célzok. Az érzések nem igy működnek. Ha érzés van, felüdül a közelségedtől és nem csak elfogad.
2013. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Na ez az hogy nem történt még semmi "biológiai" dolog. Még rendes csók sem, csak arcpuszi, szájrapuszi (az is csak egyszer) meg 3-4 hosszan tartó ölelés.


De mondjuk pont ez az hogy ritkán van otthon, mindig csavarog ide-oda...Csak rossz mert én kezdek már érezlmeket érezni, vágyom a közelségére stb. elmondása szerint ő is, de mégsem így érzem.

2013. ápr. 9. 08:38
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval ha nincs szex lehet nem si vagyok neki fontos? Ezért nem akar gyakrabban találkozni? De ha meg szexelnénk és amiatt akarna, akkor meg az csak szexkapcsolat.
2013. ápr. 9. 08:52
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen csak szexkapcsolat, de félő hogy elmehet abba az irányba is.

Milyen messze laktok egymástól? Beszélj vele, és mond neki hogy neked heti 3 találkára van szükséged, ha ezt nem tudja megadni, akkor számodra vége. Ha beleszeretsz, akkor már nincs visszaút.

2013. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Távolságban közel lakunk, inkább tényleg az hogy dolgozik, hobbija van ami heti 3-4 alkalommal leköti (foci) és olyankor csak este 9-10re ér haza. + ott vannak a haverok, meg a szórakozás néha. Így heti 1 napot, vagy heti 1 délutánt tud csak rám szánni.


De egyébként kb 30 percnyire lakunk egymástól. Heti 3 találkozó esélytelen... :(

2013. ápr. 9. 09:04
 9/16 anonim ***** válasza:
de hát felsoroltad az egész programtervét ami hétröl hétre ismétlödik és ahogy látom te az ö fontossági sorrendjében egyértelmüen utolso vagy... jo ez neked? :(
2013. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: saját magad mutatod meg a valóságot, ahogy ennek a férfinak a hozzád állását elmeséled. A profnak igaza van. Ennek a férfinek te nem számitasz, érzelmileg nem kötődik hozzád.Csak az üres időtöltésére használ és szó szerint használ. Zárd le.
2013. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!