Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin, hogyan illik viselkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin, hogyan illik viselkedni egy fiúnak illetve lánynak?

Figyelt kérdés

-Miről érdemes,miről nem érdemes beszélni?


-Melyek azok a jelek amikből egy udvaris embernél lehet tudni,hogy nem lesz folytatás? Illetve hogyan lehet udvariasan lekoptatni?


-A srácnak illik valamit vinnie egy lánynak?Illetve illik meghívnia valamire a lányt ugye?


-Elhamarkodott-e csók az első randin?


-Milyen ruhában illik megjelenni?


Ha van valami amire még fontos választ adni akkor azt írjátok meg! :)Vagyis mivel lehet elrontani,vagy jól csinálni a dolgokat...


Köszönöm! :)



2013. ápr. 2. 02:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

- Vidám dolgokról beszéljetek. Lehetőleg mellőzzétek a betegség, halál témát.:)


- Jelek? Nem néz mélyen a szemedbe, mikor hozzád beszél = nem őszinték az érzései, hazudik. Udvarias lekoptatás: Bocs, de nem egyezik meg a személyiségünk, nem egymást keressük, stb.


- Legtöbbször a srác hívja meg a lányt. A rendes lány nem egy luxusétterembe akar menni, nem akar visszaélni a helyzettel. Első randira nem kell ajándék!


- Nem elhamarkodott. Általában még nem történik meg az első csók a randin, de azért megesik. Semmi baj ezzel vannak, akik nem érzik korainak.


- Öltözeted legyen normális! Attól függ hány évesek vagytok. 20 felett általában jobban kiszokták magukat csípni az emberkék, de nem muszáj. Attól függ hol lesz a randi. Étteremben vagy csak sétáltok egy jót, esetleg elmentek egy színházba. Azt mondanám, hogy alkalomhoz illően öltözzetek!

2013. ápr. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit másképp közelítem meg, mint az emberek általában. Az eredmény 20 első randiból 19 totális kudarc, a huszadik viszont nagy valószínűséggel életre szóló pár. Ez azért nem baj, mert az a 19 kapcsolat úgyis tönkre ment volna előbb-utóbb (amikor fény derül az inkompatibilitásra), tehát feleslegesen pazaroltuk volna egymás idejét, és okoztunk volna sebeket a másikban.


Tehát:


- Bármiről, ami érdekel, ami fontos neked egy kapcsolatban, érdemes, sőt kell beszélni. Ha a szex fontos, akkor a szexről is. Kevés nagyobb pofára esés van, mint amikor az ember tökig benne van már egy kapcsolatban, és kiderül, hogy ő napi egyet igényelne (de tényleg), a lánynak meg a heti 1 is sok.


- Nem foglalkozom jelekkel, szóból értek, és akkor érzem jól magam egy kapcsolatban, ha a párom is szavakat használ a bármiféle mondandója közlésére. Tehát legkésőbb a búcsúnál megbeszéljük. :)


- Ebben hagyománytisztelő vagyok, első randin én állom a cechet, bár nem viszek semmit. Majd a második randira vörös rózsát, ha lesz második randi. :) Azt viszont nagyra értékelem, ha az egynél többedik randin a lány visszahívogat, hiszen egy kapcsolat az egyenrangúságra és a kölcsönösségre épül nálam.


- Éppen nem, de én nem szoktam. Ha működik a dolog, a második randit várja ő is annyira, hogy a nyakamba ugrik. Meg én is az övébe.


- Én olyan ruhában megyek, amiben bárhová máshová, kultúremberek közé be mernék menni. Viszont valamelyik többedik randira szoktam javasolni a "slampos napot", amikor mindketten úgy öltözünk, ahogy otthon vagyunk (akár visszük a váltó ruhát), és megmutatjuk egymásnak, milyen lesz 10 év múlva egy átlagos nap együtt.


Amint látod, nekem a legfontosabb annak az eldöntése, kitesztelése, hogy a kapcsolat hosszú távon működhet-e, nincsenek-e olyan ismert (megismerhető) jellem- és egyéb különbségek, összeférhetetlenségek, amik lehetetlenné, vagy értelmetlenül nehézzé teszik az együtt élést. Szerintem jól csinálni úgy lehet, hogy magadat adod, és ha ez jó, örülsz, ha nem, elengeditek egymást (mert úgysem működne). Rosszul csinálni pedig úgy lehet, ha előadod azt a pasit, akit a lány látni akar. Ez azért rossz, mert egy életen át nem tudsz színjátszani, vagy ha mégis, hát pont abban a kapcsolatodban akarod, ahová haza mész?

2013. ápr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- Bármiről, amivel fenntartod az érdeklődését. Sokat ne beszélj, azt a csajok nem szeretik! Ha kérdezel, ne eldöntendő kérdéseket tegyél fel, hanem olyat, amire válaszolhat hosszabban is. Mindig figyelj arra mit mond, a szemébe nézz, ne a dekoltázsát, vagy a száját bámuld. Ha vele vagy, légy vele 100%-ban, tehát ha egy hosszabb monológ után visszakérdez, képben legyél (ne álmodozz)!


- A randitok közben hirtelen távozik. Bármit mondasz neki, látszólag nem érdekli, másra figyel, látszólag nincs veled szellemiekben. Udvariasan lekoptatni??? Ez olyan, mint a kegyes hazugság??? Én egyenes vagyok mindenkivel és megmondom, ha valami nem tetszik, ugyanezt várom el a másiktól is. Pasi vagyok, virágnyelven nem értek!


- Nem kell ajándék első randira. Ja, és ne moziba menjetek, mint azt itt kérdezték kicsit korábban. A fiú meghívhatja valamire, egy fagyira, vagy üdcsire, (nem kell nagy dologra gondolni) de ha azt szeretné, h mindenki a magáét fizeti, az se baj!


- Helyzetfüggő. Pl a búcsúzáskor belefér (minimum az arcra puszi), ha látod rajta, h ő is akarja. Egyébként nem kötelező, a második, harmadik alkalommal inkább tökéletes (szerintem).


- Alkalomhoz illően öltözz, ne legyen a ruhád slampos, a cipőd koszos, a hajad csálé!


Ha van valami amire még fontos választ adni akkor azt írjátok meg! :)Vagyis mivel lehet elrontani,vagy jól csinálni a dolgokat...

2013. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsesz, véletlen elküldte. :D


Végül is leírtam szerintem minden fontosat. Nincs bevált szabály, amit minden randira rá lehet húzni, mivel nincs két egyforma ember se a földön! Valaki ezt szereti, valakinél ez már sok, ki kell tapasztalni.

2013. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél kézzel!
2014. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!